Ei ole, kannatan sitä. Miksi en? Täytyyhän miesten saada mitä haluaa tai muuten se otetaan väkisin. Olen mieluummin vapaaehtoinen kuin raiskattu. Niin kivaa kuin pieni SM onkin.. ;)
Onko joku eri mieltä??
Onko joku eri mieltä??
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jokainen normaali ja järkevä ihminen kylläkin tietää, että raiskaukset ei vähene vaikka prostituutio sallittaisiinkin. Raiskauksissa ei ole kyse seksistä vaan vallankäytöstä.
Jokainen normaali ja järkevä ihminen myös tietää, että raiskaukset eivät vähene myöskään vaikka prostituutio kiellettäisiinkin.
Pedofilia ei poistu ja pedofiliaa ja sukurutsausta on nimenomaan tiukan uskonnollisissa, suljetuissa yhteisöissä. Myös näissä valitettavissa tapauksissa kyse ei ole seksistä vaan vallankäytöstä.
Moralisointi on myös vallankäyttöä.
Moraali on vahvemman pakkovaltaa heikompia kohtaan.
Ja ellemme pidä varaamme olemme hyvää matkaa kohti holhous ja kontrolli yhteiskuntaa.
Pitäisikö aikuisten välinen vapaaehtoinen seksi kieltää tai rajoittaa sitä jotenkin?
Aikuisten välistä vapaaehtoista seksiä ei pidä missään nimessä kieltää eikä rajoittaa.
Nyt kun on tapetilla tämä kansainvälinen ihmiskauppa, niin radikaalit feministit ja vanhoillis uskovaiset ovat saaneet oivan "excusen" ruveta vainoamaan muiden kuin parisuhteessa elävien ihmisten seksielämää.
Ensiksi kun saadaan seksinostokielto laki, niin se on vasta ensimmäinen askel kohti holhous- ja kontrolli yhteiskuntaa.
no sinä holhoat kyllä naisia ja yh-äitiä.
sinä olet huora ja haluat että sulle annettaisiin
mitali, ja olet niin tyhmä että luulet että paska ei haise.
sun asiakkaat nauraa varmaan porukalla että ajatelkaa se huora puhuu oikein sivistyneitä ja kun heittää kukkapuskalla ja suklaarasialla, niin
sitä voi naruttaa.
sinä itse kyttäät joka naista koska he ovat onnellisia mutta sinä et ole koska olet huora etkä voi enää saada kelloa taaksepäin.
sinä olet säälittävä,
haukut prinsesoiksi, itse haluat olla mireshuorien prinsessa ja sua kyrpii koska ne ei anna sulle tikkaria nuoltavaksi vaan kullin imettäväksi.
mikset mee rajalle niitä naisia pelastamaan levität vaikka vittus sinne jottei kenenkään muun tarttis ruveta "PROSTITOIDUKS" tee se palvelus naisille ja anna miehille ilmaiseks koska niitä niin kovasti SÄÄLIT.
Hakeudu hoitoon! Olet sairas! Kas kun femakot eivät puutu sinun kielenkäyttöösi.
Kumma kun sä saat täällä rälliä vapaasti.
En viitsi ottaa selkoa, missä vaikutat koska tuo sinun kielenkäyttösi lähentelee jo solvausta!
Jos et olisi sairas olisin jo ryhtynyt oikeudellisiin toimenpiteisiin.
En viitsi sen enempää kommentoida. Mutta kumma että sä saat täällä räikkyä!! Koska on sulta kuultu asiallista kommenttia.
P:S. femakot ovat niin tarkkoja kieliasusta ja oikeinkirjoituksesta. Sinua he eivät koe uhkaksi kun saat vapaasti viljellä noita kuolemattoman viisaita kommenttejasi.
Tulkitse miten tulkitset, mutta ihmettelen kovasti, muilla palstoilla sheriffi olisi jo poistanut moiset kommentit.