KOLARISUMASTA

Autojen kyljistä luettu :KUOPION LIIKENNE, HEINOLAN PARKETTI ASENNUS, MÄNTSÄLÄN KOTI LEIPOMO sekä muutto auton kyljessä koti paikkana VARKAUS.
5968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

silmät sulla!!Ja nyt on varmaan viisas olo!?

Äänestä
  • Onko sullakin nyt viisas olo?

    Äänestä

Ääritilanteessa kiilarista näyttää tulleen tappaja. Koukkaaja ilmeisesti yritti kehälle ohi jonon ikävin seurauksin.
Näitä viime hetkellä liittymään änkeäviä on luokissa audi, tummennetut lasit, turbo jne...

Äänestä
  • Keravan onnettomuudella ja kehätien liittymällä ei kyllä ole mitään tekemistä keskenään!

    Äänestä

Olisi suoraan sanottuna ihme jos siellä ei olisi autoja muilta paikkakunnilta. Ja mikähän oli jutun pointti? Haetaan syytä taas muista? Ihmisen korvien välistä se vika löytyy, ei paikkakunnasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KERAVALLA kirjoitti:

Autojen kyljistä luettu :KUOPION LIIKENNE, HEINOLAN PARKETTI ASENNUS, MÄNTSÄLÄN KOTI LEIPOMO sekä muutto auton kyljessä koti paikkana VARKAUS.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu