Ei nähty tänäänkään.

Olin jo valmistautunut viemään asiaa "eteenpäin". Lisää selvyyttä kaipaisin välillemme ja siksi haluaisinkin puhua kanssasi. Ehkä ensikerralla sitten?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No missä ja kenet olisi pitänyt nähdä? M/LPR

Äänestä
  • Naiselle menee

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Naiselle menee

    Trans naiselle?

    Äänestä

Välit on täysin selvät erään miehen kanssa. Lisäselvyyttä ei tarvita puolin eikä toisin

Äänestä

Niin sitten joskus.. kun sellainen tilanne tulee, että oikessti haluat viedä asiaa eteenpäin. Tänään oli pakollisia menoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olin jo valmistautunut viemään asiaa "eteenpäin". Lisää selvyyttä kaipaisin välillemme ja siksi haluaisinkin puhua kanssasi. Ehkä ensikerralla sitten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu