Moni ihmettelee, mikä Manon on. Se nimittäin veivaa. Kun katsoo tarkemmin, niin kanveesiin. Kuka tietää miksi? Onko Manolla heikko olo. Vai mistä johtunee tällainen outo ilmiö, jota on viime aikoina ollut havaittavissa vähän pidempääkin. Mano veivaa ja veivaa, mutta moni ei osaa sanoa miksi. Kummalliseksi mennyt tämä touhu!
Mano veivaa itteä kanveesiin!
3
191
Vastaukset
- Anonyymi
Manon jatkuva valehteleminen ja valehtelemisesta kiinni jääminen on tehnyt hallaa Manon psyykkeelle. Striimiessä Manon kertomat valheet paljastunut katsojille. Manon uskottavuus on nollassa. Ja tukijoita ei enään ole.
- Anonyymi
Totta. Pidin Manoa tolkun kaverina, mutta hänen yhä vainoharhaisemmiksi käyvät valehtelut ovat saaneet minun mieleni muuttumaan. Mano ei tule kenenkään kanssa toimeen. Olen jutellutkin hänen kanssa usein ja kokenut, että hän on käymässä koko ajan arvaamattomammaksi. Tosi pelottavaa tämä Manon muuttuminen. Koko ajan menee radikaalimpaan suuntaan. Olen huolissaan Manon mielentilasta!
- Anonyymi
Selkeetä veivausta on kyse tässä. Olemme pohtineet asiaa lautakunnassa ja asian edetessä olemme tulleet tuokseen niin kuin lava tantereen takaa mutta kaikkihan lähti siitä. Siksi kokeillaan koitella sitä koittamusta silleen sopivasti ylön jotta tapahtuu tapahtuvat asiat!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1724980Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621585- 141583
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1211441Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91233Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.931046Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit461010Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249297932- 178889
Hinduille tiedoksi
USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu279757