homoseksuaali ?

Voiko enempää sitten homolta näyttää ?
81033
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Voi.Et taida tuntea ainuttakaan?Odotas vain,kun kaverisi kasvavat ja uskaltautuvat kaapistaan ulos,mikäli sellaisia sulla sattuu edes olemaan.Kyseisen seksuaali-identiteetin omaavia vaeltaa joukossamme yllättävän paljon.

Kuunnellut/katsellut koskaan Hanoi Rocksia?Mike ja Andy,homoja?

Lopuksi vielä,ENTÄ SITTEN?Mä en ole kiihkeästi Negativea puolustava fani,mutta pidän helvetin kieroutuneena sitä,että viitsittekin olla kiinnostuneita siitä,mahtaako joku olla homo vai ei.Poikaystävää toivot?Oletan,että omaat vehkeet.Ämmät eivät viitsi edes vaivautua.

Äänestä
  • Miks helvetissä ihmiset pitää tuomita ulkonäön vuoksi? Mitä vitun välii sil on,jos jollain on sen verran munaa, et uskaltaa näyttää siltä, miltä haluaa? Taidette ihmiset vaan olla kateellisia..

    Äänestä

Käyhän juntti piruuttas katsomassa homosivustoja, kyllä niissä miehet on niitä lihaksikkaita tosimiehiä lyhyine hiuksineen ja maskuliiniset tunnusmerkit kovasti korostettuina. Tom of Finland tiedäthän!

Ei homo sivustoilla Jonnen ja kumppaneiden näköisiä tyyppejä juurikaan näy.

Äänestä

...nimittäin näyttää enempi homolta. Koska minun mielestä Jonne Aaron ei näytä yhtään siltä, homolta siis. Sen äänikin on erittäin miehekäs.

Äänestä

Kyl mä pikkuserkkuani sen verran tunnen, et se on hetero. Ei se ulkonäkö kenestäkään homoa tee. Jonnen olemus ei mun mielestä oo yhtään naisellinen, jos vertaatte vaikka Sillä Silmällä-poikiin.

Käyttihän Neumannkin meikkiä ja kaikenlaisia röyhelöitä 80-luvulla, mutta on silti 100% hetero.
Toi pukeutuminen kuuluu siihen rocktyyliin.

Äänestä
  • Oon samaa mieltä, et Jonne EI todellakaan oo yhtään naisellinen. "hinttimäisiä" ilmestyksiä saa hakea muualta kun Negativesta, justiin vaikka siitÄ sillä silmällä-ohjelmasta.

    Äänestä

  • miss kirjoitti:

    Oon samaa mieltä, et Jonne EI todellakaan oo yhtään naisellinen. "hinttimäisiä" ilmestyksiä saa hakea muualta kun Negativesta, justiin vaikka siitÄ sillä silmällä-ohjelmasta.

    Työskentelen paljon homojen kanssa ja nään niitä päivittäin. Jonne ei oo ees 0.5 % homo. Sitä paitsi se on seukannu mun pikkusiskon kans vuonna 10 ennen sotia

    Äänestä

kato Antti tuiskuu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alasin... kirjoitti:

Voiko enempää sitten homolta näyttää ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu