homoseksuaali ?

alasin...

Voiko enempää sitten homolta näyttää ?

8

1032

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jippe

      Voi.Et taida tuntea ainuttakaan?Odotas vain,kun kaverisi kasvavat ja uskaltautuvat kaapistaan ulos,mikäli sellaisia sulla sattuu edes olemaan.Kyseisen seksuaali-identiteetin omaavia vaeltaa joukossamme yllättävän paljon.

      Kuunnellut/katsellut koskaan Hanoi Rocksia?Mike ja Andy,homoja?

      Lopuksi vielä,ENTÄ SITTEN?Mä en ole kiihkeästi Negativea puolustava fani,mutta pidän helvetin kieroutuneena sitä,että viitsittekin olla kiinnostuneita siitä,mahtaako joku olla homo vai ei.Poikaystävää toivot?Oletan,että omaat vehkeet.Ämmät eivät viitsi edes vaivautua.

      • arzi mccoy

        Miks helvetissä ihmiset pitää tuomita ulkonäön vuoksi? Mitä vitun välii sil on,jos jollain on sen verran munaa, et uskaltaa näyttää siltä, miltä haluaa? Taidette ihmiset vaan olla kateellisia..


    • Sakari.,.

      Käyhän juntti piruuttas katsomassa homosivustoja, kyllä niissä miehet on niitä lihaksikkaita tosimiehiä lyhyine hiuksineen ja maskuliiniset tunnusmerkit kovasti korostettuina. Tom of Finland tiedäthän!

      Ei homo sivustoilla Jonnen ja kumppaneiden näköisiä tyyppejä juurikaan näy.

    • kristalli

      ...nimittäin näyttää enempi homolta. Koska minun mielestä Jonne Aaron ei näytä yhtään siltä, homolta siis. Sen äänikin on erittäin miehekäs.

    • Kyl mä pikkuserkkuani sen verran tunnen, et se on hetero. Ei se ulkonäkö kenestäkään homoa tee. Jonnen olemus ei mun mielestä oo yhtään naisellinen, jos vertaatte vaikka Sillä Silmällä-poikiin.

      Käyttihän Neumannkin meikkiä ja kaikenlaisia röyhelöitä 80-luvulla, mutta on silti 100% hetero.
      Toi pukeutuminen kuuluu siihen rocktyyliin.

      • miss

        Oon samaa mieltä, et Jonne EI todellakaan oo yhtään naisellinen. "hinttimäisiä" ilmestyksiä saa hakea muualta kun Negativesta, justiin vaikka siitÄ sillä silmällä-ohjelmasta.


      • homoo nähnykkää
        miss kirjoitti:

        Oon samaa mieltä, et Jonne EI todellakaan oo yhtään naisellinen. "hinttimäisiä" ilmestyksiä saa hakea muualta kun Negativesta, justiin vaikka siitÄ sillä silmällä-ohjelmasta.

        Työskentelen paljon homojen kanssa ja nään niitä päivittäin. Jonne ei oo ees 0.5 % homo. Sitä paitsi se on seukannu mun pikkusiskon kans vuonna 10 ennen sotia


    • Jonne on söpö

      kato Antti tuiskuu...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      418
      2009
    2. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      188
      1543
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      149
      1477
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      123
      1386
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      29
      1176
    6. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      244
      947
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      113
      907
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      67
      762
    9. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      26
      685
    10. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      124
      665
    Aihe