Kuulkaaps nyt arvoisat golleegat iästä riippumatta. Paras ruoka miehen pitämisen seksuaalisesti viriilinä on mago-appelsiinijogurtti. Sitä nautin lähes joka päivä ja ette arvaa miten kovana muna oli koko yön, vaikka naitiin vaimon kanssa illalla viimeksi.
Kokeilkaa ette kadu.
Mangomiehen neuvo
Anonyymi
4
139
Vastaukset
- Anonyymi
Me juotiin pari litraa ab- piimää eukon kanssa ja naija napsautettiin 3 päivää ilman taukoa
- Anonyymi
Taisi sun vaimo epätoivoissaan pudottaa sinisiä pillereitä juomaasi 😜
- Anonyymi
Meillä ihan vettä juodaan litratolkulla ja tulos on ihan sama!
- Anonyymi
Itse imeytyminen itseeni banaania perseen kautta ja nussimme poikakaverini kanssa niin että hänen hautajaiset on huomenna. Kolme viikkoa vain nussittiin, niin hänen sydän petti. Jos ei ollut mulkku jomman kumman perseessä, niin siellä oli banaani ja mulkku oli kaverin suolessa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261