Mitä, onko kihlaus purkautunut, sormus kanissa? Juhlissakin oli vain jotain rihkamasormuksia nacit täynnä. Mihin on blingbling kadonnut, sinne mihin ST:nkin?
KV-staran kihlat
Anonyymi
23617
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Kenestä sä puhut, Tuksusta vai?
Suomessa on vain yksi ja ainoa KV-stara. Ja hän ei ole Tuksu. Tämä KV-stara on myös KV-triatlonisti.
..ja SUURI ajattelija, Suomen historian ylivertainen tuntija, korkeasti koulutettu vaikka mihin, tyylikäs pukeutuja vrt Venla-gaala...huippu-urheilija...🤣😢 saa porukan nauramaan kunnolla 😂🤣 toilauksilleen 😅
Tässä täytyy muistaa että myös Stefan on pettänyt aikoinaan Martinaa ihan kuin myös Martina Stefania. Martina on pettänyt kaikissa suhteissaan ja on itsekin sanonut sen ääneen jossain haastattelussa. Suhteessa on aina jotain mätää jos petetään. Ei voi kovin hyvä suhde olla.
Heinäkuun lopulla Martina järjesti Hangossa Stefanin vaatteita. Asuu siellä ja Martina käy silloin tällöin Hangossa. Kun on hesassa viikonlopun muistaa mainita kuinka ihanaa on ja kun on Hangossa taas kertoo kuinka ihanaa on .
Samoin nanna kertoo kuinka elämä on ihanaa ja nyt nanna mainostaa jotain ihme juomaa ja kertoo kun hänellä oli vaikeaa niin tää auttoi 🤨
Yleensä kun elämä onbihanaa, niin on juur päinvastoin
Miksi eivät ole Espanjan talolla lomailleet pitkään aikaan? Onko jotain, miksi sinne ei nyt voi mennä? Lähinnä tarkoitin lasten koulua 😁 Martina kun on niin tarkka hyvästä koulutuksesta 😁 Tai jotain sinnepäin.
Martinalla on ollut kiire talvi. Bisnesten edistäminen, vaatemalliston uudistaminen, kirjan kirjoittaminen jne. Kyllä siellä Espanjan luxushuvilalla taas ehtii käydä, sillä Levin pitkä loma arvatenkin vaikuttaa asiaan. Ihana odottaa Martinan kirjan julkaisua ja uusia treenikuvioita! Itsekin olen treenannut nyt säännöllisesti päivittäin. Pieni pakkanen ei haittaa kun juoksee vaikka lenkin kaivarissa ja ihana kun aurinko paistaa. Ihan selkeästi kevään tuntua!
Martinat alkaa olla menneen talven lumia. Luntakaan ei ole aikoihin näkynyt edes. Ketä siis jaksaa kiinnostaa?
Kyllä se on joku ihan muu kuin Mara joka vaatemallistoa uudistaa. Mara vaan katsoo malliston läpi ja siinä hänen vaikutusvaltansa.
Ja taitaa nykyään katsella toisia vaatemallistoja läpi. Eikös se ole nyt Puman mainoskasvo?
Ois aika nöyryyttävää olla niinkuin Martina. Häitä järjestettiin, peruttiin. Sormus piti lunastaa kun se oli tilattu. Muutaman viikon oli sormessa ja sitten se vietiin takaisin.
Kesällä juhlissa pikku pölyssä tais Stefan ojentaa sen kun oli kesävieraita koolla .
Kirjotat vähän mutta asiaa
Odotan innolla milloin rouva esittelee uutta laukkua -ei oo vähän aikaa esitellyt mitään kallista.
Selittelee jatkuvasti kuinka kiireinen on😂ja kuinka häneltä kysytään kuinka ehtii kaiken tehdä. Hyvin meneistyneistä naistriathloneista suurin osa on korkeasti koulutettuja, käyvät päivätöissä, ovat perheellisiä. He eivät hehkuta kuinka kiireisiä ovat. Mikä on idolin koulutus, päivätyö?
Martina on menestyvä yrittäjä ja tienaa hyvin. Siinä ohessa ehtii hyvin treenaamaan ja pitämään huolta omasta hyvinvoinnista. Ihana elämä.
On ihan itse maininnut, että "Tää on mun työ nyt" - yritys on olla triathonisti, siis!
Mitä se yrittää? Pitää kulissia yllä? Olla hakkaamatta ketään? Olla yhteiskuntakelpoinen tuomioidensa jälkeen? Kerro, kiinnostaa kovastia minuakin yrittäjän ura.
Milloin muuttavat uuteen luxuskämppään skattalle, luulisi remontin olevan jo valmis?
https://www.seiska.fi/Uutiset/Tassa-arvotalossa-ovat-Stefan-Thermanin-hankkimat-miljoona-asunnot-perusteellinen-remontti
Eiköhän ole niin,ettei tää pariskunta enää muuta yhtään minnekkään yhdessä.
Martina asuu normikämpässä Jätkäsaaren liikennekaaoksen keskellä ja Steppuli suvun tiluksilla Hangossa.
Mies on jäänyt pois myös naisen instahehkutuksista,nyt puhutaan vain tytöistä ja rotikoista kun tarkoitetaan perhettä.
Levin ja Espanjan kämpät on varmaan vuokralla kun niissä lomaillaan harvoin.
Kyllä toi riitaisa suhde on varmaan vain pistettä vaille loppu.
Totta turiset. Kyllä Martina vähän kuvaisi jos Stefan olisi porukoissa . Aina tyttöjen kanssa paitsi nyt kun eilen oli Posse ja tänään gaala. Tytöt taitaa olla Hangossa.
Tai toinen tyttö.
Vesalalla oli sama asu vain elämää konsertissa. Vesalla ei ollut suonikohjuja. Puki Vesalaa hyvin.