Marco nostantaa puoueen loistokulkuun!

Anonyymi

Uskokaa tai älkään, mutta Marco ainoastaan pystyy nostaa puolueemme uuteen voittokulkuun. Kohta ei sabotäärit enää meidän tietämme estä, nousu on edessä ja tulemme näyttää tulevaisuuden suunnan politiikan kentällä! On selvä, että sabotäärit tulevat pitkässä juoksussa häviämään taistelun. Asiakirjaväärennökset ja muut rikolliset toiminnat tulevat kaatumaan heidän päälleen. Tällöin viimeistään Suomen Kansa Ensin nousee kovaa kyytiä puolueiden eliittiin ja ohittaa persutkin mennen tullen kirkkaasti oikealta päin! Ja Marco on yksin omaan kaiken tämän uuden nousun ja tulevan jytkyn takana!

6

158

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vain Mano voi pelastaa.

    • Anonyymi

      Manon ja Juntusen salaliittoteoriat ovat huvittavia, kuten väitteet heidän erottamisestaan vasta Kajaanin puoluekokouksessa.
      "Marco de Wit sai potkut Suomen kansa ensin -puolueesta"
      Hesarin uutinen päivätty 31.10.2019, Kajaanin kokous järjestettiin vasta 23.11.2019.


      https://www.hs.fi/politiikka/art-2000006292092.html

      • Anonyymi

        MTV kertoo..... JULKAISTU 31.10.2019 19:27
        Suomen kansa ensin -puolue kertoo erottaneensa puolueen perustajiin kuuluneen Marco de Witin. Puolue kertoi asiasta tiedotteessaan torstaina.

        Puolueen kertoman mukaan Wit on häiriköinyt, ollut väkivaltainen, ottanut yhteen poliisien kanssa ja herättänyt pahennusta...... Mites nyt ne salaliittoteoriat pöytäkirjan väärentämisestä?


    • Anonyymi

      totta käynee näin. rendee hanee ja voussii, niin ku jotku sanoo. marco laittaa ruotuu mitä panee, eikä sabotäärit mitää maha, ku händii steffaa pössiksen haneen!

      • Anonyymi

        Mitä kieltä sinä siinä jupiset. Moduloit viestikenttää ihan viemasti..... Tollasta epäslangia ei kukaan puhu. Olet aika törkymys!


    • Anonyymi

      Nostokulku on jo alkanut. Tullaan voittaa maltit valtilla! Uskokaa vain, mutta Riikka joutuu vielä takenee pois. Ei hän ole laillinen puhejohtaja alkaankaan. Vääryydellä asettunu siihen tehtävään mutta ne tulee hävii tän pelin! Ja nostokulku SKE:llä alkaa!

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1389
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      771
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      66
      715
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      88
      704
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      638
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      144
      636
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      602
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    Aihe