Tule etsimään mut Tinderistä

Päästään vihdoinkin treffeille. Tunnistat mut, miehen kuvasta varmasti. 😉
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Etkö pelkää, että vaimos näkee sen? Tai joku tuttus?

Äänestä

En halua. Toivottavasti ei ole hän siellä. Luovuttaisin varmaan, jos tietäisin hänen etsivän muuta seuraa siellä. Miksi ette muuten pääse treffeille, jos tunnistaa sut?

Äänestä

Ei kiinnosta tindermiehet. Jos ne on kerran siellä, niin ovat jatkossakin. Testaamassa viehätysvoimaansa.

Äänestä

Tinder on niille joilla on kiire elämässä. Rakkautta siellä ei ole. Vain yksinoloa sietämättömiä tyyppejä.

Äänestä

Ei kiitos. Toivotan onnea tinderiin että löydät ihanan naisen.

Äänestä

Treffeille pääsee ilman Tinderiäkin.... Ei tarvitse kun kysyä. 🤣

Olen liian vanhanaikainen lähteäkseni Tinderiin. Etsin sisäistä kauneutta, samansuuntaisia arvoja, yhteisiä unelmia, syvälle osuvaa katsetta, oikeaa ihon tuoksua, samaa aaltopituutta, ja oikeaa kemiaa. Mitään noista ei voi päätellä kuvasta tai kahdesta tai parin rivin tekstistä tai sosioekonomisesta asemasta mitä Tinderin tyylinen media tarjoaa alkutiedoiksi. Ei ole minun juttu. S

Äänestä
  • Sari susanna matkii toista kirjoittajaa jotta saa pettää vapaasti


    Eikös lutka keksi omaa sanottavaa kun pitää matkia sinkkuja jotta on hot

    Äänestä

  • Miksi Sari esität sinkku palstalaista?

    Haluutko olla sinkku et voit pettää???

    Äänestä

  • Onko niin tärkeää varattuna esiintyä palstalaisena joka kirjoitti olevansa sinkku?


    On Sari sun tarkoitus johtaa muita harhaan jotta saat varattuun pilluus munaa kun joku erehtyy luuleen sinua siksi sinkku palstalaiseksi?

    Esiinnyt hänenä jotta saat pettää omaa ukkoos niin ettei muut tunnista että oletkin se varattu etkä se toinen?

    Yritätkö huijata itselles seksiä täältä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miksi Sari esität sinkku palstalaista?

    Haluutko olla sinkku et voit pettää???

    En ole Sari enkä Susanna, enkä kukaan muukaan tuttusi. Mielikuvituksesi on vähän liian villkas.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En ole Sari enkä Susanna, enkä kukaan muukaan tuttusi. Mielikuvituksesi on vähän liian villkas.

    Matkit täysin toista kirjoittajaa ja hän oli sinkku. Tämä S on varattu rotisko!

    Haluu vaan mulkkua ja vonkaa sitä täältä ja yrittää näemmä esiintyä toisina kirjoittajina jotta saisi seksiä huijattua varattuun torttuunsa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En ole Sari enkä Susanna, enkä kukaan muukaan tuttusi. Mielikuvituksesi on vähän liian villkas.

    Onko sulla niin kova tarve seksille että olet valmis muuntautuun sinkku palstalaiseksi
    Jotta saisit? Se ketä matkit oli sinkku ja sinä ruma S lehmä olet ja tulet iluisesti
    Olemaan ruma varattu lehmä!

    Saat seksiä vain teeskentelemällä toisia ihmisiä

    Äänestä

Etsi sinä hänet ihsn muualta kuin tinderistä.

Äänestä

En aio etsiä ketään tinderistä, sillä en ole hakemassa pelkkää seksiseuraa ja toisaalta en ole kolmekymppinen. Oon aina uskonut kohtaamisiin livessä, mutta mulle on niin paljon pelleillyt ja tehnyt pahaa yks porukka livessä, että siihen en enää oikein usko. Ehkä sitten nuo ainakin pienen maksun vaativat deittipalstat ovat passelimpia.

Äänestä

Se on toi Tinder sitä nykyaikaa. Kiireisenä ihmisenä päätin ulkoistaa treffiseuran etsinnän. Sopivan matchin osuessa kohille, miksei? Ja jos en ehdi itse treffeille, löytyy Tinderistä varmasti mitat täyttävä korvaaja ja vaikka kaksikin "tuuraamaan"! ;)))

Äänestä

Löysin hänet treffit suomi 24 jo.

Äänestä
  • Ja tulit tänne sitten kehumaan, muka. ;)))

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Päästään vihdoinkin treffeille. Tunnistat mut, miehen kuvasta varmasti. 😉

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu