Mikä on asento, jossa eniten tykkäät työnnellä leluja peppuun?
Lempi asentosi anaalityydytyksessä?
17
921
Vastaukset
- Anonyymi
Doggystyle takapäin
- Anonyymi
Mitenkäs itseesi? Tuo asento kuulostaa haastavalta!
- Anonyymi
Nelinkontin takaapäin iso imukuppidildo kiinnitettynä kylppärin seinään. Saa parhaimmillaan saman tunteen, kuin naisi isokyrpäisen miehen kanssa.
Edestä selällään jalat kohotettuina ja levällään. Voihkin kuin pantava nainen.
- Anonyymi
Lauracd sua olis kiihottava panna. Pidätkö paksusta ja pitkästä
- Anonyymi
Toi on paras asento
- Anonyymi
Olispa mahtava panna voihkivaa translutkaa, runkata panon aikana ja saada samaan aikaan kun huutava transsu. Imettää kyrpä kuivaksi.
Minäkin haluaisin voihkia kun nainen. Välillä kotona runkkaillessa kuvittelen että mies panee minua ja minä nautin ja voihkin kuuluvasti.
- Anonyymi
ratsastan korkkarit jalassa kyykyssä dildolla ja runkkaan samalla kalua
- Anonyymi
Nelinkontin imukuppidildo seinässä tuntuu kuin mies nussisi perseeseeni.
Mies-kaverini kanssa katsomme homo-pornoa, niin olen polvillani ja imen munaa anus-tappi pepussani. Kun saan spermat suuhuni, niin minun kuuluu kontata ja panna imukuppidildo sisääni. Liikun edestakaisin kun katson homo-pornoa. Lauracd
Muakin alkoi panettaa ihan helvetisti- Anonyymi
Onko vielä kuivana
- Anonyymi
Tuhkaluukku tanet rulaa ja housuissa kuraa trallallaa 🤪
- Anonyymi
Wc:n lattialla iso imukuppi kumikulli.. Siinä ratsastan niin että kusi lentelee kullista samalla.. Tulee raju orkku kun kalu menee todella syvälle.
- Anonyymi
Itse tykkään tietokonetuolissa kiikkua anustappi perseessä tuntikausia. Lopuksi tulee mahtava orkku pitkin tuolia ja lattiaa.
- Anonyymi
Laitappas Lauracd linkkii mistä vois sinusta nähdä kuvii sekä videoo
- Anonyymi
Saunajakkaraan kiinnitettyyn sträppiin pakitus on toteamani paras asento josta pidän... eräänlainen doggy style kaiketi ;)
Josko vielä joskus sen sträpin tilalla olisi oikea kulli johon "pakittaa"... =)
M46
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585574KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1993645Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182448Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222385Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro91288Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT671078- 1021069
- 891051
Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu181032Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79975