Tää on ihan kauheata.Olen rakastunut mieheen, joka haikailee entisen suhteensa perään.Samalla hän kuitenkin pitää toiveita kanssani yllä, vaikka olenkin sanonut että sanoisi suoraan jos haluaa lopettaa. Onko muilla kokemuksia.Miten poistaa ikävän tuskaa.
PÄÄTTÄMÄTÖN MIES
MÄÄÄ
3823
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
sanot sille miltä susta tuntuu. Jos se reagoi sun eduksi,tajuaa sun ihanuuden ja lopetta haikailun ja keskittyy sinuun, voit jatkaa. Jos alkaa puolustella itseään ja edelleen haikailee entistään, anna mennä entisensä perään ihan rauhassa.
Tuota jatkaa muuten loppuiknsä ja sinä luppakorvana läähätät siinä sitten vieressä
raastavaa tuo tilanne, mulla on samanlainen tilanne. mies haikailee exän perään, juu ja mä jään sit yksin.. kuitenkin
Hei tytöt,
ei teitä noin kuuluu kohdella!
Jos se kundi teistä oikeasti välittää niin ei se exänsä perään haikailis. Eli tehkää selväksi ettette oo mikään itsestäänselvyys. Eli antakaa kundin pitää yhteyttä teihin enemmän ku ite pidätte niihin. Jos näyttää siltä että ne ei soita, niin sit se tarkoittaa vaan sitä että teitä varten on joku muu. Turha haaskata aikaa jätkiin jotka ei oikeasti välitä!!