Ei pettänyt kunnon paikan höyrysauna taaskaan sain hieroa vanhemman herras miehen kalua ja ottaa hartaasti suuhun monen päivän satsin!!
Kunnonpaikka
Anonyymi
121505
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ai että olisinpa ollut paikalla.
Aloittaja on vanha rouva joka miehensä kanssa kävi kylpylässä vuonna 1998
Miten te näissä yleisten uimahallien ja kylpylöiden saunoissa oikein pystytte suihinottoja harrastamaan? Vai ettekö vaan välitä siitä että joku saattaa tulla kesken kaiken paikalle?
Höyrysaunat on kivoja paikkoja,on kiva hyväillä omaa kullia.Ja toivoa että siinä vieressäkin tehtäs samaa.
Ja viimeisen kerran toivot kun onkin uimahalli valvoja joka heittää sut niska perse otteella pellolle idiootti
Mä naisena nautin esitellä höyrysaunassa isoja tissejäni ja välillä saatan vilauttaa myös p*llua
Wau! Saisipa nähdä 🤩
Olisi kyllä mahtavaa nähdä sun isot rinnat.missä päin olet näytellyt? kiihottaako kun miehet katselee?
Onkohan Lahden höyryissä touhuja voisin tulla
Tänään
Mä oon kanssa kierrellyt melkoisen paljon suomalaisia saunoja enkä ikinä ole törmännyt seksuaaliseen toimintaan.. yhden ainoan kerran nuori ulkomaalainen nainen nousi mun vierestä ottaen pyyhkeen pois ja laittoi sen takaisin.oli kyllä kaunis vartalo,se jäi mieleen 😔
noniin rahoitutaanpas nyt, ei tälläistä!