Youtubettaminen ja vlogaaminen

Anonyymi

Hei onkos täällä ihmisiä jotka tykkäätubettamisesta.
Jos haluutte nähä lifestyleä ja kauhuleffa arvosteluja niin käykää tutustumassa
Tiger man92 youtube kanavaan
Ja twitterissä Tiger Man92
Muistakaa tilata ja tykätä kiitos

https://youtu.be/Kez1vPV2uNE

2

239

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jep,

      Kävin tutustumassa Scream-arvosteluun ja videokirppis-juttuun. Ei ole mun alaani tubetus, mutta kannustan kyllä muita. Nuo olivat ainakin persoonallisia ja rehellisen kuuloisia, eikä mitenkään valmiiksi paperista luettuja, joten puolustavat paikkaansa netissä. Minä jos noita vastaavia tekisin, niin todennäköisemmin mulla olisi valmis kässäri, koska olen enemmän kirjoittaja kuin esiintyjä, joten tuollainen spontaani ja lonkalta heitetty tyyli on minusta ihan ok.

      Varsinkin kun jutun edetessä kyllä ymmärtää, että leffoihin on myös perehdytty ja kun niistä on rahaakin joutunut pulittamaan, eikä ole ilmaisia arvostelukappaleita levittäjästudioilta saanut, (kuten tubettajan tietysti pitäisi saada sitten kun on tosi famous) niin... On siellä netissä turhempiakin juttuja, joten jatka vaan!

      nimim. joskus myös itsekin Makuunien ja FilmTownien poistomyynneistä itsensä kipeäksi maksanut...

      📼

      • Kiitoksia rehellisestä palautteesta.
        Ei oo kyllä kässäreitä pahemmin tullut kirjotettua ulkomuistista ja asenteella mennnään nöyränä eteempäin. Itse olen suurimmaksi osaksi pulittanut elokuvista mutta on vahva kiinnostuksen kohteeni, myös muita videoita löytyy.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      76
      4261
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      90
      3968
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      57
      2478
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      67
      2337
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      41
      2044
    6. 123
      1931
    7. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1919
    8. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      54
      1678
    9. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      56
      1672
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      66
      1582
    Aihe