Hei onkos täällä ihmisiä jotka tykkäätubettamisesta.
Jos haluutte nähä lifestyleä ja kauhuleffa arvosteluja niin käykää tutustumassa
Tiger man92 youtube kanavaan
Ja twitterissä Tiger Man92
Muistakaa tilata ja tykätä kiitos
https://youtu.be/Kez1vPV2uNE
Youtubettaminen ja vlogaaminen
2
156
Vastaukset
- Anonyymi
Jep,
Kävin tutustumassa Scream-arvosteluun ja videokirppis-juttuun. Ei ole mun alaani tubetus, mutta kannustan kyllä muita. Nuo olivat ainakin persoonallisia ja rehellisen kuuloisia, eikä mitenkään valmiiksi paperista luettuja, joten puolustavat paikkaansa netissä. Minä jos noita vastaavia tekisin, niin todennäköisemmin mulla olisi valmis kässäri, koska olen enemmän kirjoittaja kuin esiintyjä, joten tuollainen spontaani ja lonkalta heitetty tyyli on minusta ihan ok.
Varsinkin kun jutun edetessä kyllä ymmärtää, että leffoihin on myös perehdytty ja kun niistä on rahaakin joutunut pulittamaan, eikä ole ilmaisia arvostelukappaleita levittäjästudioilta saanut, (kuten tubettajan tietysti pitäisi saada sitten kun on tosi famous) niin... On siellä netissä turhempiakin juttuja, joten jatka vaan!
nimim. joskus myös itsekin Makuunien ja FilmTownien poistomyynneistä itsensä kipeäksi maksanut...
📼Kiitoksia rehellisestä palautteesta.
Ei oo kyllä kässäreitä pahemmin tullut kirjotettua ulkomuistista ja asenteella mennnään nöyränä eteempäin. Itse olen suurimmaksi osaksi pulittanut elokuvista mutta on vahva kiinnostuksen kohteeni, myös muita videoita löytyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24145300Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy18410834Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858508Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321545
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261490