BMW aiheinen rallatus, mutta kenen biisi?
Entä jos oisi Juhiksen kanssa kihlatkin ostettu?
Entä jos liukkaria ei ois Apsille unohdettu?
Olisiko Baijerin nahkahousuille takapenkillä käyttöä, jos jonnet olisi pakoputkeen laittaneet parruu ja mälliä?
Yhtä auttaa vain Jumala, poista ylivoimainen Toyota.
Mut täällä pärjää ei kuin runkkaamalla, Bemarin muotoisen pilven alla
Sinä oot minun valon tuoja, kunnes armahtaa meidät Luoja
Ei täällä pärjää kuin miestä rakastamalla, Bemarin muotoisen pilven alla.
Kenen biisi?
7
123
Vastaukset
- Anonyymi
Hauska palsta tämä kateellisten mellastukenttä. Oletko kenties ahkera tietokonepelaaja, eikä siitä sitten tullutkaan uraa ja menestystä. Nyt on koulut käymättä ja työtä ei irtoa kuin jotain Postin varhaisjakelua 10 euroa tunnilta, eikä sillä unelmia lunasteta, kuten hienoa ja terhakkaa Bemaria tai vastaavaan. Mene kouluun jos vaan on vähääkään lukupäätä ja lykkää lapsena kerättyjä haaveita ja ala elämään realistista elämää. Sinusta voi tulla vaikka ihan kelvollinen ja yhteiskuntakelvollinen yksilö?
- Anonyymi
Terhakkaa pippeliä sinä olet Jonne vailla. 116i turbolla höystettynä odottaisi, kiipeätkö ratsaille prinssi uljas?
Max116iT - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Terhakkaa pippeliä sinä olet Jonne vailla. 116i turbolla höystettynä odottaisi, kiipeätkö ratsaille prinssi uljas?
Max116iTJuuri tätä tarkoitin ja heti ilmoittautui ensimmäinen "pelipoika". Ryhdistäydy!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juuri tätä tarkoitin ja heti ilmoittautui ensimmäinen "pelipoika". Ryhdistäydy!
Hei!! Älä vielä mee, mäkin tahdon mukaan <3
- Anonyymi
Onkos toi Lanttu Bimmermaisterin rallatuksia?
- Anonyymi
Mä luulin, että se oli pipoelin muotoisen pilven alla.
- Anonyymi
Mikä on pipoelin? Elimen pipo on kortsu, sen kyllä tiedän. Jotain bimmeristien kotkotuksia taas?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin30610905IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3357554Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862057Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut822043Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1251817Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61561- 1101221
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin491013Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26868MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772