Aurinko nousee ja täällä edelleen loistaa sensuuri, joten joudun olemaan hyvin varovainen, mitä kirjoittelen, että asia saisi säilyä täällä.
Joka tapauksessa SKE-puolue tulee vielä nousemaan kärkikastelikkoon, kunhan sabotäärit saadaan ensin ruoditeltua sotkemasta SKE:n asiatietä!
Niin kauan on tehtävä, jotta SKE:n oikea johto saadaan johtaa ja kaapparit saataisiin sivuun laitettua! tehtävää riittää mutta tehtävää on. Ja se kannattaa koska muuten emme voi saada puoluettamme enää takaisin haltuumme koska!
On saatava väärintekijät pois ja oikeat tekijät tilalle. Emme me luovuta vaan pidämme oikeudet yllämme niin kauan vain kuin voimmekaan!
Isänmaallinen aamu nousemassa!
Anonyymi
2
71
Vastaukset
- Anonyymi
Joku täällä moduloin viestikenttää! Onko nousemassa sysisyksy vai mitä tämä meinaa? Osaako kukaan sanoa!
- Anonyymi
Monen valtakirjan johtaja käyttää valtaansa monella valtakirjalla ja kaappaa valtakirjalla vallan valtakirja puolueessa!.
tässä ei ole käytetty mitään vääriä valtakirjoja
Sillä kaikki tehdään aina oikein Suomen ja Hollanin lakien mukaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131894
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271492En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931356- 631224
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1281095The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut111086Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall223902- 151849
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57793Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20748