Aurinko nousee ja täällä edelleen loistaa sensuuri, joten joudun olemaan hyvin varovainen, mitä kirjoittelen, että asia saisi säilyä täällä.
Joka tapauksessa SKE-puolue tulee vielä nousemaan kärkikastelikkoon, kunhan sabotäärit saadaan ensin ruoditeltua sotkemasta SKE:n asiatietä!
Niin kauan on tehtävä, jotta SKE:n oikea johto saadaan johtaa ja kaapparit saataisiin sivuun laitettua! tehtävää riittää mutta tehtävää on. Ja se kannattaa koska muuten emme voi saada puoluettamme enää takaisin haltuumme koska!
On saatava väärintekijät pois ja oikeat tekijät tilalle. Emme me luovuta vaan pidämme oikeudet yllämme niin kauan vain kuin voimmekaan!
Isänmaallinen aamu nousemassa!
Anonyymi
2
213
Vastaukset 2
- Anonyymi
Joku täällä moduloin viestikenttää! Onko nousemassa sysisyksy vai mitä tämä meinaa? Osaako kukaan sanoa!
- Anonyymi
Monen valtakirjan johtaja käyttää valtaansa monella valtakirjalla ja kaappaa valtakirjalla vallan valtakirja puolueessa!.
tässä ei ole käytetty mitään vääriä valtakirjoja
Sillä kaikki tehdään aina oikein Suomen ja Hollanin lakien mukaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi3551075- 71738
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et37686- 41578
- 48571
- 63533
SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia
Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht320496- 75471
Mulla on ikävä sua
Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri19461kasariperjantai 2026
Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle22459