Sähköpanta?

Anonyymi

Onko kellään kokemuksia sähköpannasta? Ja millaiselta tuntuu saada sähköä? Millainen sähköpanta olisi hyvä? Olen ajatellut hankkia sellaisen orjalleni jolla voisin käskyttää ilman suullista käskyttämistä. Hän tekee vähän huonosti annetut käskyt. Niin sähköllä voisi antaa vähän potkua tottelevaisuuteen.

7

1072

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ainakin koirilla sähköpannan käyttö on kielletty Suomessa

    • Anonyymi

      tuo on hyvä pointti. Hyvä domina kokeilee sitä itseensä ennen kuin laittaa orjalle. Olen kokeillu kaikkia mitä teen orjalle. Varmasti tiedän mitä teen. Olen ollut viitisen vuotta sub-girl niin tiedän mitä teen. Ei tarvi tulla kommentoimaan tyhmiä. Vaan asiallisia vastauksia!!!!!!

      • Just noin se pitää mennä. Omakohtaisen kokemisen kautta. Oman pään ajattelu on melkoisen kehnoa. Kokemusta pitää olla.


    • Anonyymi

      Noin oikea domina toimii. Mutta ei ole kukaan vissiin kokeilu sähköpantaa?

    • Anonyymi

      Valtiattareni panee minut pitämään koiran kaulapantaa, mutta sähköpannasta ei ole kokemusta. Lisäksi Valtiatar on pannut pippelini siveysvyöhön.
      Tiedän kokemuksesta, että tottelen käskyjä paremmin kun orjan pippelini on siveysvyössä.
      Valtiatar piiskaa minua jatkuvasti, niin tottelevaisuuteni orjana pysyy.

    • Joskus taannoin kun niitä sai vielä koirilla köyttä, tuli kokeiltua. Matalalla teholla hyvinkin epämieluisa, mutta siedettävä. Kovemmilla tehoilla alkoi jo tuntua kädessäkin pitäessä muuallakin kuin vaan antureiden kohdalla. Eli jos jostain sellasta saa vielä tilattua, ehdottomasti säädettävä voimakkuus.

      • koirilla #köyttä#,tuli kokeiltua.
        Siis käyttää


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      19
      3355
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      10
      2767
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2404
    4. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      42
      1787
    5. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      46
      1408
    6. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1398
    7. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      41
      1351
    8. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      8
      1315
    9. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      52
      1233
    10. Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta

      Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule
      Sinkut
      262
      1105
    Aihe