Siis naisen jonka kanssa olisi voinut jotain syvempääkin tulla???
Miksi mies jätit hänet
Anonyymi
27<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Hän taitaa asuakin jossain muualla.
Missä?
En minä ole häntä jättänyt. Tuntuu vain että hän ei minua tarvitse/halua.
Valitettavasti jauhat taas paskaa.
Eiköhän kaikki sentään mennyt hieman toisinpäin,
muistatko itse milloin olet sanonut mulle sanan puolikastakaan.
Kaikkiin muihin nähden joille puhut palstalla.
Minä olen se joka koki oman käytöksesi takia että minua ei tarvita eikä haluta eikä minulle
ole tarvis koskaan sanoa mitään. Etkö saatana osaa lopettaa tuota ainaista valehteluasi.
Hienoa että nää päihdeongelmaiset mt-potilaat on löytäneet tänne.
Siis ketähän tarkoitat niistä kymmenistä naisistani? Ja ketään joka on saanut tunteeni heräämään, ei unohdu tästä päästä ikinä. Ihastuksen vuoksi nyt täällä.
Siis mitä...jos olisit hän nainen niin muistaisit viimeisen meilin jonka minulle joskus lähetit...vuosia sitten. Erästä toista miestä aloit haikailemaan joten siinähän se oli...en ala kilpailemaan nais-suhteissani, jos häntä ei kiinnosta niin mitä siinä vänkäämään...silläkö naisen mieli muuttuisi, niin se meni...Thats it.
naissuhde on yhdyssana. et tarvitse kahden S-kirjaimen väliin yhdysviivaa
Eikö se olekaan pääasia, että keskusteluja syntyy? Painelehan sinä sinne kielenhuoltoryhmään, jos sellainen löytyy 🤔
Mulla kun ei oo enää kesä....
Ehkäpä just niiden kahden ässän välissä onkin viiva...?
Ei nähnyt mahkuja häneen?
En ole jättänyt ketään. Hän erosi minusta.
Jäin odottamaan, milloin kala käy pyydykseen.
Koska hän ei halunnut perinteistä suhdetta.
Turnoff koska huhujen mukaan huorannut liikaa.
Ja huhujahan kannattaa uskoa..
Huhuja uskova mies on turn off. Kuinka tyhmä oikein olet?
Harvoin huhupuheet alkavat tyhjästä... kunhan tulin sivusta toteamaan tämän tähän.
Useimmiten ne panee liikkeelle joku, jolla on jotain hampaankolossa. Todellisuuspohja ei siihen tarvita.
joskus, 17 vai 18 vuotta sitten harmittaa nyt kyllä
Mistä tietää että siitä olisi tullut jotain syvempää? Eikat silloin erota jos niin uskotaan. Ei silloin jätetä toista eli tuskin olisi mitään syvempää tullut.
Niinpä. Jos ei ole aineksia, niin jutut kaatuvat omaan mahdottomuuteensa tai jonkun ulkopuolisen kieron tahon manipulointeihin. Silloin onkin parempi, että jotakin päättyy - mieluummin ennen kuin liian myöhään. Jokainen voi silloin löytää jotakin parempaa, fiksumpaa, pysyvämpää, omien arvojensa mukaisempaa muualta.
Kyllä joillekin ihmisille painaa se, mitä muut sanoo. Itse en kuulu tuollaisiin, koska teen valintani itse enkä anna muiden vaikuttaa siihen. Yhteensopivuus testataan vain kokeilemalla ja tutustumalla oikeasti, ei palstalla.
Tajusin ettei hänen kans voi tulla mitään syvempää
Haluan syvemmälle sinuun nainen.
En mä mitään jättänyt, kun en mitään oikein saanutkaan. Täällähän kaipaan jotain mitä jäi saamatta kokea