toivoit tänään täällä jonkun kuolemaa/itsemurhaa. Voitko kertoa miten hän on sinua vainonnut ja olitko tosissasi? Minulle tuli paha mieli siitä, vaikken ole ketään vainonnutkaan.
Hei sinä joka
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Minkä niminen avaus? Kiinnostuin ihan näin sivusta.
Tuossahan se näkyy olevan etusivulla taas. Se nainen ei vain kestä... Ja toinen ketju oli joku että sulla ei oo sydäntä tmv.
Ei varmasti ollut sinulle jos et ole vainonnut ketään. Mahdollisesti se stalkkerille kirjoittava?
Pahinta noissa toivojissa on että ne on vain onnellisia kun toinen menee ja tappaa itsensä. Onhan näitä kiusaamis juttuja nähty.
Niin, se on pahinta. Ei minkäänlaista ihmiselämän kunnioittamista eikä syyllisyyttä yhtään, vaikka veisivät toisen elämän siihen viimeiseen päätökseen. Tähän on jotenkin turtunut, kun usein joku kertoo jostain ikävästä ja vastaus on tapa itsesi. Sitten on näitä jotka avoimesti toivovat ihmisen kuolemaa. Se on julmaa.