nyt ehkä menee oftopikiksi mutta sellanen juttu kun esim antaa mensseliä kunnolla niin siinä vetovaiheessa perästä rupeaa kuulumaan ulina/ujellus ja löysätessä huokasee vedon pois niin loppuu. onko perässä rikki vai kuuluuko ääni kaikun kautta kurkusta tms jossa imua yms?
perän ulina poletettaessa
Anonyymi
3
95
Vastaukset
- Anonyymi
Minkä vuosimallin tapaus ja paljon ajettu? Onko porattu isommaksi vai ihan vakio?
- Anonyymi
Takapyörän laakerit on hyvä vaihtaa kestäviin ennen ku pärähtää!
- Anonyymi
Oikein kun polkee, niin pärähtää nopeastikin. Aina pärähtämisen jälkeen ennen seuraavaa polkemista pitää vaihtaa kumit. Valhoillakin voi polkea, kun kääntää ympäri.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006434
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303843törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283230Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701746- 331398
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46999Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11976Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11900- 42879