Kärnä ja onko ruiskutellut?

36<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 36

Vanhimmat
  • Onko Jussi lähetellyt Kulmunilla mulkustaan kuvia? Eikö se ole enemmänkin Kärnien ja Väyrysten heiniä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onko Jussi lähetellyt Kulmunilla mulkustaan kuvia? Eikö se ole enemmänkin Kärnien ja Väyrysten heiniä.

    Sipilä taas näkee peilistä joka pv...

    Äänestä

Kärnä on tyypillinen keskustalaisen geneettisen pullonkaulan tuottama rotuvalio.

Äänestä
  • eikun A studioon ja piirtheittimellä kuvat kansalle

    Äänestä

  • Kuulehan majuri, ei se sinunkaan 'vartesi' ole Mr.Universum tasoa muualla kuin harhoissasi. Henry Saarta sinusta Ossi Paskamaa ei saa tekemälläkään.

    Äänestä

Oikeastaa olen kateellinen kärnälle

sen verran iso mulkku että viittii lähetellä toiselle kuvankin...

Äänestä
  • kukas seuraava harvahius keskustalta lehtiin?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    kukas seuraava harvahius keskustalta lehtiin?

    lahkolaista kepu-bisnestä...

    ”Sarjapettäjä” Lehto Group kyntää syvällä – kertoi jättitappioista, aloittaa yt-neuvottelut

    Äänestä

  • Oliko 'Lapin lisää'.

    Äänestä

  • Oletko kuullut photoshoppauksesta, sillä suurenee kummasti, jopa Kärnällä...

    Äänestä

No, tuo asia on pienimpiä paheita Kärnän tempauksista.

Äänestä
  • Volksturmkikkelit viimeinen taisto?

    Äänestä

  • Veeärrän lihiksistä puhunut halventavaan sävyyn sitten asettelee molokkunsa kuvaa ja naiselle lähettää. On siinä tonttu ukoksi. Jopa saunatontun tasoinen.

    Äänestä

Olikohan kuvat aitoja vai kuvakaappauksia.

Äänestä
  • Kuulemma poseerasi kokovartalolla. Oli laitellut kännykän jalustalle ja itselaukaisevalla ottanut peeniksen kuvaan mukaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuulemma poseerasi kokovartalolla. Oli laitellut kännykän jalustalle ja itselaukaisevalla ottanut peeniksen kuvaan mukaan.

    tukka ja järki ei pysy samassa päässä

    sekään ei päde keskustalaisessa poliitikossa enään

    kekkonen oli ykkönen

    Äänestä

ollu rankka lapsuus?

monet asiat heijastaa sieltä aikuisuuteen?

tuli sipilä mieleen

Äänestä
  • "tuli sipilä mieleen"

    Totta, sama täällä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    "tuli sipilä mieleen"

    Totta, sama täällä.

    sipilällä on kaks hiusta enemmän-liimattu?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    sipilällä on kaks hiusta enemmän-liimattu?

    Väykky on fiksumpi, nuukana miehenä kampaa poikittain yli pään. Sipilällä oli vara ostaa liimaa. Mutta Väykyn suvussa onkin keksijöitä, isoisä keksi pottukoneen!

    Äänestä

Se on paha tuo nuoriso keskustalla...

Äänestä

Ihmisroskat poistettava ettei eliitin tarvitse nähdä niitä. Kivapuhetta ja kepposteluja eikä suinkaan vihapuhetta ja häirinintää.

Äänestä

Kärnä laihikselle. Sitten ois ihan eri asia.

Äänestä

tais äänestjät kadota kärnältä

moraali

Äänestä

montakos tuntematonta kärnää syntynyt?

Äänestä

Kärnä on varreltaa pätkä, mutta samassa suhteessa yhtä pikkurinen.....

Äänestä
  • Vaikka lyhyt varreltaan,saattaa olla HIRVEÄT VEHKEET,eikai pikkku kulliset kehtaa kuviaan laittaa julki.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vaikka lyhyt varreltaan,saattaa olla HIRVEÄT VEHKEET,eikai pikkku kulliset kehtaa kuviaan laittaa julki.

    Kuvia voi editoida.

    Äänestä

Kärnä syö liikaa lihiksiä, sen huomaa.

Äänestä
  • Lihikset höyriksellä on Mikon erikoinen.

    Äänestä

karkasko kuvat?

Äänestä

Aina se vaan mikko pullahtaa esiin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.maaseuduntulevaisuus.fi/politiikka/artikkeli-1.998029

hatullinen politiikkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu