Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lypsykone alfalaval

onks kukaan kokeillu ihan oikeesti ALFALAVAL lypsykonetta. Miltä tuntu? Se pelkkä niin sanottu nännikumi vois jo näin käsitöissö olla kivalelu.
490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Buuaahaa painu sirkukseen runkkari pelle 🤡

Äänestä

Olen käyttänyt pitkään tosi makee kun lypsää kullia.

Äänestä
  • Mä rakensin itte penis lypsykoneen ja tekee kutaa kun lypsää kullia! Mulla on säädettävä imu ja hieronta!

    Äänestä

Maanantaina hakemaan hankkijalta nännikumia ,ei kait se yks kumi
maltaita maksa ,sit öljyä kaluun ja touhuumaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

onks kukaan kokeillu ihan oikeesti ALFALAVAL lypsykonetta. Miltä tuntu? Se pelkkä niin sanottu nännikumi vois jo näin käsitöissö olla kivalelu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu