BMW voittoputki

Onpas mukava lukea kuinka BMW dominoi kaikkia testiajoja. Ylivoimainen mukavuus ja taloudellisuus tekevät siitä ainoan oikean automerkin. Muilla autoilla ei aja kuin idiootit ja köyhät.
5186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Linkit sulta ääliöltä vain unohtui väitteesi toteamiseksi....

Äänestä
  • Ei mulla sellaisia ole. Me poikaystävän kanssa vaan päätettiin, että näin se vaan on!

    Äänestä

Todellakin BMW:n maasturi ruhjoi nallinuken joka kerta jarruttamatta kun suosikkimaastureiden turvaominaisuuksia testattiin Saksassa. Audi tappoi mallinuken noin joka toisen kerran. Ei osaa saksalainen tehdä turvavarusteita, jotka ovat pakollisia pian.

Äänestä

tänään"kättelen" poikagimmankaa abc weskis.
laitammako rojut putkeen vai öljyt kenttään?

Äänestä
  • luonnonsuoleen suosiolla, laulaen" takatakatakataa...."

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onpas mukava lukea kuinka BMW dominoi kaikkia testiajoja. Ylivoimainen mukavuus ja taloudellisuus tekevät siitä ainoan oikean automerkin. Muilla autoilla ei aja kuin idiootit ja köyhät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu