Minulla olisi yksi kysymys tai oikeastaan monta..
Mies oletko kuulolla
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
En ole miehesi mutta kerro.
Saako kosia lauantaina?
Saako kosia lauantaina?
Vastaan heittämällä noppaa tuntemattoman kaipaamasi miehen puolesta vaikka en tiedä oletko edes sama kirjoittaja kuin ap.
465929258282,8505050520404*82859494
=10101020246 050529491928111643473772492.28484
5=abcde eli viides kirjain on e eli vastaus on et
Anna palaa vaan! Kysykysy
Tuleeko tästä mitään? Vai käytätkö hyväksi?
Kerro tilanne?
Se olisi hyvä tietää.
Minulla on vähän liikaa tunteita ja olen aivan varma että hän huomaa sen. Mutta hänestä en tiedä on mitään.
Oletteko olleet jo makuulla?
Emme
Hevoset nukkuu seisaaltaan
Jos minulta kysyt niin tulee. Miten niin käytänkö hyväksi? Millä tavoin ja miksi?
Mitä tulee? Ehkä lopetan taas yli analysoinnin
Ei vois vähempää kiinnostaa vastata jollekin aitoriitalle. Sen sijaan jos jollain on minulta kysyttävää niin kysyy yksityis viestillä joko somen kautta tai sitten tekstiviestillä. Saa soittaakin jos on jotain kysyttävää.
No juuri varmistit ettet ole mies jota kaipaan.
1. en ole aitoriitta
2. hän ei käytä somea
3.ei vastaa viesteihin..
Vielä kun oppisit olemaan kalastelematta. Miksi et tähdentänyt jo aloitukseen ettei kyseinen mies käytä somea? Ööö... koska halusit vastauksia. Onko palsta sinun ainoa seurasi? Ei tässä oikein muuta johtopäätöstä voi vetää. Vitun aivokääpiö opettele tähdentämään aloitukseen tarkemmin millaiselle menee vai alkaako ärsyttämään kun ei silloin tule ollenkaan tekemiisi aloituksiin kommentteja?
3. ei vastaa viesteihin...
hmmmm..... mitähän se tarkoittaa jos joku ei vastaa viesteihin? Osaatko yhtään arvata? Et ilmeisesti. No minäpä kerron sinulle. KYSEISTÄ MIESTÄ EI KIINNOSTUA SINUN HOMEPILLUSI TIPPAAKAAN!!!!
Olen kuulolla. Esitä kysymyksesi
Eipä ole esittänyt yhtään kysymystä vielä. Jäämme odottamaan ensimmäistä kysymystä.
Tämä on stroganofi tai katasrofi... viisasten kerho odottaa kysymyksiä, mutta niitä ei esitetä!