Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Panisitko tällaista tyttöä?

444656
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 44

Vanhimmat

Oikein mieluusti ja hän saisi panna myös minua.

Äänestä
  • No ei varmaan kukaan nainen panekaan. Minä voisin mielelläni panna tuota transneitoa perseeseen ja imaista kaluakin. Tiukan näköinen perse, joka varmasti lypsää kyrpää ihanasti.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No ei varmaan kukaan nainen panekaan. Minä voisin mielelläni panna tuota transneitoa perseeseen ja imaista kaluakin. Tiukan näköinen perse, joka varmasti lypsää kyrpää ihanasti.

    Sirkuspelle

    Äänestä

Kyllä. Imisin ja sormettaisin ja sitten nuolisin ja panisin. Aivan tajuttoman seksikäs ja tiukka perse.

Äänestä

Oi kyllä. Hän ratsastaisi kalullani ja voisin samala runkata ja suukotella häntä.

Äänestä
  • Eunukin päiväunia 🤣 😂

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eunukin päiväunia 🤣 😂

    Kaikkea inhoat, vaan kamalastipa kiinnostaa.

    1Äänestä

  • Paskatykki niin ku muutkin

    Äänestä

Chuling on aikas porno kaunotar.

Äänestä

Missä se tyttö??

Äänestä
  • Sirkuksessa

    Äänestä

Joo

Äänestä

Etsi seksikump­­pani! Määr­­­itä parametr­­it j­a kaup­­unki 👉 http://6453777.com/H/5BjM 👈

Äänestä

En.

Äänestä

Aivan varmasti!

Äänestä
  • Etkö ääliö osaa muuta.

    Äänestä

Kyllä panisin ja imisin. Ei se vielä homoa teen, jos välillä miesten tai transtyttöjen kanssa pelehtii. Kiimaisessa transtytössä on just kaikki naisen ja miehen parhaat puolet.

Äänestä
  • panisin imisin ja antaisin itekki peppua monta kertaa vaikka koko päivän

    Äänestä

Panisin juu, ja imisin ja ehkäpä antaisin hänenkin panna minua...ihanan näköinen neito...M50 ja kokemustakin on =)

Äänestä

Imisin

Äänestä

Uu­­­s­­­i s­­eksi­­­tea­tteri ava­­­utuu Su­­­omeen! Ku­tsumme kai­­kk­­i­­­. Ilmo­­­ittau­­tum­­ine­n ryhmä­­­ämm­­e tä­­ällä - http://5206699.com/H/De1E 👈

Äänestä

Voishan sitä kerran kokeilla

Äänestä
  • siihen nautitoon jää koukkuun

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    siihen nautitoon jää koukkuun

    Ei voi tietää, ennen kuin on kokeillut

    Äänestä

Ihana tyttöh'n on. Kiva kun tytöllä on komea muna ja halukas peppup.
nam nam.

Äänestä

Voitko laittaa kuvan suoraan postiin. Ei linkkejä ne ei avaudu.
Siis koulun tietoturva...

Äänestä
  • Googleta kotona japanese new half chuling

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Googleta kotona japanese new half chuling

    Kiitos tein niin. Imisin ja antaisin sen panna. Antaisin sen kavereittenkin.
    Tulisikohan se vaihtoon suomeen?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Googleta kotona japanese new half chuling

    No mut sinähän olet löytänyt aarreaitan, noiden parissa menee pitkä tovi

    Äänestä

heti

Äänestä

Mielelläni panisin ja imisin/nuolisin...kaikkea kivaa mitä oikean tytönkin kanssa tekisin...kokemustakin on ja ihania ovat hänenlaisensa...namia.

Äänestä

Antaisin vielä omaa persettäni pantavaksi.

Äänestä

Panisin.sais panna myös minua.

Äänestä

en missään tapauksessa.

Äänestä

Erittäin mielelläni. Ja jälkiruoaksi imisin hänen ihanaa tyttömunaa ja samalla sormettaisin reikää.

Äänestä

U­­­u­­s­i s­­eksi­­­teatteri ava­­­utuu Su­­ome­­­en! Ku­tsu­­mme kaikk­­­i­­­. Il­­mo­­­it­tautum­inen ry­­hmä­ämm­­e tä­­äl­l­­ä - http://bbseeb.tk/H/Tq9Ua 👈

Äänestä

Olis kiva kokemus.. imeä isoa kullia ja saada upotettua kulli peppuun..
Kuuma translady!

Äänestä

Kyllä oikein mielelläni

Äänestä

Olen 7v seurustellut vastaavan kanssa enkä kyllä aio vaihtaa on sen verran ihanampaa.

Äänestä

Kyllä panisin. Ensin suukottelisin kunnolla. Sitten imisin kalua ja palleja. Sitten nuolisin ja ahmisin reikää. Panisin reikää kunnes laukeasin reikään. Sitten imisin tyttöä kunnes hän laukeaisi suuhuni. Olisipa näitä Suomessa.

Äänestä

No tottakai.

Äänestä

Mieshän se on, mutta kyllä noin kaunista ja seksikästä panisin, eikä oli ongelmaa imeäkään tai vetää sille käteen samalla.

Äänestä

Jos tädillä on munat, se on setä, en todellakaan.

Äänestä

Voit olla varma ja ottaisin suuhun sekä antaisin panna minua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 131 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

http://galleries.grooby.com/nats/062813/smj/09.jpg
Panisitko ja imisitkö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu