Onko rillisi jo korjattu???

Älä enää astu päälle, vitsit olisin halunnut nähdä tuon tilanteen.. :D Taisin irl:ssä saada pienen vihjeen siitä että sinulle on todella näin käynyt... ;) Vaikkakin minä nyt etsin niitä vihjeitä joka paikasta :D
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Aika pelottavaa jos mä näkisin sut lasit päässä ja rakastuisin sinuun. Näin sumussa on hyvä mennä:))

Äänestä
  • Hän on kyllä nähnyt mut lasit päässä, sekä ilman laseja mutta uskoisin että silloinkin ollut piilarit. :)

    Äänestä

Mitäs tuollaisen tiedon ongit?

Äänestä
  • Mistäs tarkoitin?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mistäs tarkoitin?

    Facebookista. Oli vanhat lasit eräässä uudehkossa kuvassa, eihän se nyt välttämättä mitään meinaa mut niih... ;)

    Äänestä

Ei liity aiheeseen.

Äänestä
  • Liittyypäs siten että minä ikävöin tätä kyseistä henkilöä josta kirjoitin!

    Äänestä

Kupperskeikan jälkeen ne piti irrottaa kasvoista.

Äänestä

hmmm, mielenkiintoista. Saitko tuon vihjeen tänään vai aiemmin?

Äänestä
  • aiemmin, olen katsellut sitä kuvaa tässä jo useampia kertoja... on siitä varmaan jo kuukauden verran ku sen ekan kerran näin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Älä enää astu päälle, vitsit olisin halunnut nähdä tuon tilanteen.. :D Taisin irl:ssä saada pienen vihjeen siitä että sinulle on todella näin käynyt... ;) Vaikkakin minä nyt etsin niitä vihjeitä joka paikasta :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu