Miehet; mitä oikeasti ajattelet, kun kohtaat seksityöläisen?
Kohteletko asiallisesti vai alentuvasti?
Kohteletko asiallisesti vai alentuvasti?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Aina kohtelu lähes luxus tavalla, niin palvelu ja nautinto paranee, Venäläiset ovat ylimielisiä.
Erittäin asiallisesti, hyvä että heitä on olemassa....
Asiallisesti tottakai, palveluntarjoaja siinä missä muutkin. Lähtökohta pitäisi kuitenkin olla, että hyvä käytös tuottaa hyvää vastakaikua. Tahtoisin uskoa, että seksityöläinen ajattelee itsekin samoin. Tässä tosin vuosien saatossa huomannut vaan sen karun faktan, että me asiakkaat muutumme kylmiksi numeroiksi seksityöläisille. Ihmis-ihmis kontakti katoaa ja kohtaaminen on melkeinpä aina sellaista suoritus keskeistä / raha vaihtaa omistajaa. Tuottaa väistämättä asiakkaalle olotilan, ettei kokemus ole nautinnollinen kummallekaan osapuolelle. Muutama ammattilainen osunut kohdalle, jotka oikeasti ovat läsnä siinä asiakkaan maksamassa hetkessä. Upeita naisia ovat olleet
Pidän kuin kukkaa kämmenellä, kohtelen kuin prinsessaa.
Tämä on selkeesti joku parittaja.
Veikö pershoro miehesi väkisin vai? Niin kiva kuin onkin syytellä muita kaikesta, perheen hajoamisen syyt löytyy kyllä ihan sieltä perheen sisältä.
Asiallisesti.
Toivon kyllä että seksityöläinen arvostaa työtään. Ei sitä tarvitse kaikille huudella mutta ei anteeksikaan pyytää.
Minusta seksityöläinen on aivan yhtä arvostettu kuin muutkin.
Ihminen ihmisenä.
Vaimoni ei ole seksityöläinen vaikka häntä panemme kimpassa melkein. 3-4 yötä viikossa.
Voisi olla vaikka seksityöläinen ei haittaisi minua.
no aivan luonnollinen maailman vanhin ammatti.
Aina kiinnostanut tavallaan tämä aihe, vaikka nainen olenkin. Kenties ihan typerä kysymys, mutta kun altte itse hommiin, onko maksullinen nainen ollut märkä vai käyttävätkö valmiiksi jo sisäisesti liukkareita tmv. joita on markkinoilla (kuiva emätin jne.)? Tämä asia on jotenkin aina mietityttänyt. Kaikkeahan nainen voi periaatteessa seksissä näytellä (orgasmiahan voi näytellä supistelemalla alapäänlihaksiaan mutta se, että nännit nousevat pystyyn aidossa orgasmissa..en tiedä tästä)...Ja toinen asia..anteeksi miehet, mutta eikö teitä yhtään häiritse se, että tiedätte että nainen ei periaatteesta tee sitä koska haluaisi sinua? En halua loukata ketään miestä. Mutta tällaiset kysymykset vain tulivat mieleeni.
Eli siis alkuperäiseen kysymykseeni: Huomaatteko, että jos on maksullinen nainen esim. laittanut emättimeensä sitä liukkaria, tunteeko mies tämän?
Aidosti märkä nainen lienee aidosti märkä.
Ajattelen että kohta saan naida kunnolla. Olen asiallinen kyllä
Asiallisesti mutta ihan aina tuo ei ole ollut vastavuoroista taas heidän osaltaan.