En mä suhun luottaisi koskaan..

Olet epäluotettava nainen.. kyllähän sä yhden yön jutuksi kelpaisit, mutta suhteeseen et.
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Kaunista

Äänestä

En harrasta suhteita monikossa. Sujut ollaan.

Äänestä

Kyllä ihminen tietää onko luotettava vai ei vai mitä ap?

Äänestä

Kauneus on katsojan silmässä.

Äänestä

Joo, taas naikkonen siellä piipittää, keksi jotain parempaa.

Äänestä

"Ei se haittaa mies, sanon näin sulle vaikka en tiedä kuka olet".
Sinulle vastasi nainen, joka ei harrasta yhden yön juttuja miesten kanssa.
"Enkä muutenkaan kiinnostuisi miehestä, joka ehtii vain seksiseuraa".
Epäluotettavaksi sanotaan ihmistä, yleensä sen jälkeen kun hänestä se varmaksi
tiedetään, ihmistä ei leimata muuten vain epäluotettavaksi, jos hampaankolossa on
jotain pettymystä.

Äänestä

Niin et sinäkään ole luottamuksen arvoinen etkä edes yhden yön.

Äänestä

Katso peiliin ukkomies.

Äänestä

Oh no, mikä menetys! Kyllä nyt naista harmittaa 🤭

Äänestä

Ymmärrän. Tällä hetkellä ihan sama kaikki. Unohdetaan kaikki. Hyvästi.

Äänestä

Tottakai olen epäluotettava. Vastaanhan sulle kaikkien parinsadan naisen teksteistä täällä palstalla. Alkaa vi tuttaa koko homma. Sitäpaitsi olen täysin luotettava. Enkä kaipaa yhden yön panoja. En ole niitä koskaan tarvinnut. Etsin jonkun jolle kelpaan ja joka osaa luottaa.

Äänestä

Miten epäluotettava? Perustele. Tunnisteita myös, ettei kaikkien orastava suhde kaadu sun viestiin.

Äänestä

Tämä ei mulle. Enpä ole luottamusta pettänyt.

Äänestä
  • Ei se ole tarpeen täällä. Mies kuvittelee sun olevan joka kolmas kirjoittaja ja arvottaa sut siitä. Ihan sama kuka olet ja mitä teet irl.

    Äänestä

Ihmettelen suuresti, ettet laittanut sitä hymiötä tuohon vielä perään. Tietäjä.

Äänestä

Jos pelaa elämän tarjoaman käden kunnialla, ei aloituksen kaltaisessa tekstissä ole totuuden siementä. Aloittajalla pitäisi olla jotain todellisuuteen perustuvaa minkä pohjalta tekee tuon päätöksen. Sitä en ymmärrä miksi tämä on tänne kirjoitettu mutta tämä näyttää olevan vain jonkinlaista pelkojen/oletuksien tai toivottavasti oikean henkilökohtaisen kokemuksen purkamista. Sehän on harmi jos ei voi luottaa...

Äänestä

Olisin voinut kirjoittaa samoin tuosta mediassa näkyvästä sofiasta kun oli vuosia sitten kiva pikkublondi ja hyvä kun jätin sen taakse.

Noin muuten, avaus vaikuttaa pelkältä trollaukselta ja toivon ettei hän nainen luule tätä mun lässytykseksi.

Äänestä

4/5. 😂

Äänestä

Kaiken sen suu-ylityön jälkeen.

Äänestä

Et kelvannut sille vai?

Äänestä

En ole

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olet epäluotettava nainen.. kyllähän sä yhden yön jutuksi kelpaisit, mutta suhteeseen et.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu