On tosi hyvä laulamaan.kaunis nainen.äiti. ja upea ääni. Mutta elokuva M ei oikke osunnu.ei jatkoon.
Anna Ericsson
7
160
Vastaukset
- Anonyymi
Niin kuka? Tarkista oikeinkirjoitus.
- Anonyymi
Aivan hirvee "elokuva". Todella sairasta ! Ei voinut katsoa kokonaan oli niin utopista touhua. Huh huh!!!!!!
- Anonyymi
YES olipa M kaunis vartalo,terhakat tissit,ja pullea upea peffa.hyvä asia.
Täytyy katsoa leffakin, mutta kannatan joka tapauksessa koska pidän artistista.
Muistutan myös ettei se että joku ei pidä jostain elokuvasta tee musiikista huonoa, eikä ihmisestä.Katsoin leffan loppuun tänään, oli ihan hyvä ja Anna oli tehnyt siinä aika paljon. Mutta toki omanlaisensa elokuva.
- Anonyymi
Niin, eihän toi ollut mikään elokuva. Hirveä sotku. Jos toi on "taidetta", niin mulle riitti.
- Anonyymi
Anna parempi laulamaan kuin tekeen leffoja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843262
- 761304
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1811243Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103971Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310942- 95857
- 43849
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78835Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825