SKE-puolue kaipaa: Edukunta tarvitsee uudistuksen !
Uuditus ei lähe helpolla jos emme tee työtä.
Kuinka tekee sen että se nousee ja edistyy ?
Siinä onkin kysymys mutta sitä kannattaa kehittää ja ajatella eikä antaa taka alalle hyvän ajatuksen !
Edistys edistyy vain asioita edistämällä. Uudistus taas uudistuu kun oikealla tavalla uudistaa asioita eikä uudistus tarkoita konsevatiivisten ajatusten romu koppaan heittämistä ! Liberaali uudistus on syvältä pyllykästä eikä sitä kannata uudistuksena nähä vaan takamuksellisena. tai siis taantumuksellisena kehittymisenä !
Me SKE-puolueessa haluamme nousta politiikan rattailla eturivistöön. Perusuomalasiet ovat vain halapa kopio meistä eikä niitä kannata ottaa onkeen !
Kovia ovat niihen pojat ja tytöt nyt laittamaan vaihetta pökköön jotta sais piettyä mielipiekyselyitten ykkösaseman päällä!
Kuitenki sieltä korkialta tullee nopea puotus ja SKE tulee täyttää sen paikan !
Sitä kohti meidän kannattaa edistää työmme kenttää koska se on mahollinen ja hyvä !
Edukunta tarvitsee uudistuksen !
Anonyymi
3
126
Vastaukset
- Anonyymi
Mano johtaa puolueen voittoon!
- Anonyymi
Marco, jota myös Manoksi kutsutaan, ei ole millään muotoa meidän puolueessamme mukana. Hän on myyrä, hän on tuholainen! Hänet on eliminoitu puolueestamme.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Marco, jota myös Manoksi kutsutaan, ei ole millään muotoa meidän puolueessamme mukana. Hän on myyrä, hän on tuholainen! Hänet on eliminoitu puolueestamme.
Mano manottaa itsensä vielä vaalivoittoon. Sitä ei voi nynnyt toistamiseen sabotoida.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 722766
- 632674
- 681792
- 241627
- 201560
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä91490- 151402
- 481257
- 381233
Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91219