Passat 3C korin maali ja ruostumisen esto heikko

Mitä noita Passat 3C autoja on näkynyt niin on uutena tehty huono sinkitys, pohjamaalaus autoihin. Auto on uutena ollut aika kallis sekä ei voi sanoa että vieläkään kovin vanha käytettynä.

Maali jotenkin ohut noissa.

5-6 koppaiset Golfit kärsineet samasta.
1130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä noita Passat 3C autoja on näkynyt niin on uutena tehty huono sinkitys, pohjamaalaus autoihin. Auto on uutena ollut aika kallis sekä ei voi sanoa että vieläkään kovin vanha käytettynä.

Maali jotenkin ohut noissa.

5-6 koppaiset Golfit kärsineet samasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu