Sais olla hieroja ammatiltaan. Olispa mukava jos se työpäivän jälkeen vähä hierois muaki..tai jos ei silloin jaksa nii vapaapäivänä sitten palkkaa vastaan :)
Mun seuraava mies
Anonyymi
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Tarkoitat kai sun seuraava ex-mies.
Hehe. Eläpä ole noin negatiivinen.
Hyväksyt siis, et hieroo muitakin samoin kuin sinua ja lopuksi tietenkin happy ending? Se kiusaus aina olemassa ja sinä tuskin siitä saat tietää, mut kestätkö sen epäilyn, voisiko kalvaa mieltäsi omien hieronta sessioiden jälkeen?
Hah ha. Tuolla logiikalla kannattaa elää yksin. Jos mies on roskakuski, niin sitten mietitään mitä se siellä roskiskatoksissa touhuaa? Miten näin vanha viesti muuten bongahti etusivulle ilman kommentteja?
Kyllä ne miehet hieroo ilman ammattiakin vaimojaan.
Mä kävin aikoinaan monta kertaa vuodessa hierojalla. Nyt on ollut pitkä tauko, mutten ole tuntenut tarvetta varata aikaa. Jollain hierojalla saattoi tulla tunne, että loettaisi jo! En olisi jaksanut maata siinä kun tuntui ettei mitään tapahdu. :D
Ainoastaan yhdestä hieronnasta täällä Helsingissä olen nauttinut. Se oli muistaakseni jotain shiatsuhierontaa. Siinä oli komea mies ja hieronnan aikana makasin maton päällä vatsallani. Mies oli omalla painollaan selkäni päällä ja veti jäsenistä. :D
Tämän jälkeen muut hieronnan jälkeen muut hieronnat ovatkin sitten tuntuneet todella mitään sanomattomilta. :D
Niin ja kerran oli kait taas shiatsuhierontaa Töölössä...
Siellä oleva nainen hieroi minua koko vartalolta. Hän hieroi jopa vatsaanikin, jonka koin vähän liian tunkeilevana. Odotin kauhusta jäykkänä, milloim alkaa hieromaan rintoja. :DDD
Tavalliset hieronnat ei kiinnosta. Mitä järkeä maksaa käsittelystä josta ei nauti tai ole mitään tai ole edes mitään hyötyä jos kroppa pysyy muutenkin kunnossa. Jotkut erikoiskäsittelyt, kuten edellä oleva kertoi voisi olla kiinnostava kokemuksen vuoksi kokea.
Niin, ja erään hierojan henki haisi niin pahalle, että koko tunti meni henkeä pidätellessä. Kyseessä oli vielä lahjakortti, josta kiitäessäni mainiison asiasta. :/
mun ikinä paras hieroja oli mun entinen ex. Seurustelin miehen kanssa nelisen vuotta ja sen hierontaan en ikinä kyllästynyt, vaikka lempihierontakode vaikutti olevan pakarat. :D
Tämän hieronnan jälkeen mitkään tavalliset hieronnat ei ole tuntuneet miltään.
Mies oli huippuhyvä hieroja, kun sanallisin ohjein siirtyi myös pakaroista poispäin. <3
Jooh, ja minä haluan prostituoidun. Mieluiten sellaisen, joka on myös sähköasentaja ja jolla on rekkakortti.
Haluun, et hän hieroisi vain mua ja vaan mua. Toki saa olla koulutus siihen takana.
Seuraava nainen sais olla ammatiltaan suikkarinottaja kokki. Työpäivän jälkeen vois vähän imuttaa ja laittaa jonkun helpon ja nopean ruuan.
Täällä ois yks vapaaehtoinen. 🔥🔥
Taidat vitsailla vaan...
No en varppina vitsaile. 🔥🔥
=)
Tämä ketju oli täynnä hyviä kirjoituksia. Huumorillisia ja inhimillisiä. Kaikilla niitä omia kultia. Joku niistä tais olla minunkin.