Yrtin etsiä puhelin luettelosta osoitetta, ja kävin koko luettelon läpi eikä...oli sitten pakko mennä paikan päälle ja löysin vain Ranchin jossa kuului "Ich komme" ja "Kom hit Flossy"
Onko omakylässä puoluetoimisto?
4
141
Vastaukset
- Anonyymi
Mitättömyysoikeudenkäynti Tampereella 10.3.2020. Tää on viimeinen taisto. Kansa saapuu läheltä ja kaukaa todistamaan Manon tappioputken jatkumista.
- Anonyymi
SKE-puolue perustaa oman puoluetoimiston heti kunhan puoluejohdon ainoa nimenkirjoitusoikeuden omaava edustaja vain ehtii nostamaan puoluetuen.
Parhaillaan hänellä on menossa äärettömän kiireinen lapsiviikonloppu, jonka vuoksi puoluetuen kuittaus, ja sen myötä myös myös puoluetoimiston avajaiset siirtyvät hieman myöhempään ajankohtaan.- Anonyymi
Puoletukea saa kansanedustajien (siis niiden eduskuntaan valittujen) lukumäärän perusteella. Joten se ei aiheuta lisäkiireitä.
- Anonyymi
Manolla on ollut kiireitä lisäkanteiden teossa. 10.3 käsitellään käräjillä viimeisimmät Manon kanteet ja Juntunen on ilmoittautunut maksumieheksi. Kenet Mano saa huijattua uusien kanteiden maksajaksi? Sokerimummut eivät enään Manoa suostu rahoittamaan. Ja Sugardaddy Juntunenkin varmaan luistaa kun tiistain käräjistä tipahtaa postiluukkuun lasku.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1724980Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621575- 121559
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1211431Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91213Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.931046Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit451005Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249297932- 171875
Hinduille tiedoksi
USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu279747