Kertokaa naiset et millaisia imukuppidildoja teillä on ja mihin yleensä kiinnitätte ne kun dildoilette?
On mielettömän kiihottavaa katsella, varsinkin takaapäin kun nainen ratsastaa sellaisella pyllyään pyörittäen :P
Löytyisikö naista joka olisi valmis ratsastamaan sellaisella mun katsellessa ?
Saisit samalla katsella kun minä runkkaan...
On mielettömän kiihottavaa katsella, varsinkin takaapäin kun nainen ratsastaa sellaisella pyllyään pyörittäen :P
Löytyisikö naista joka olisi valmis ratsastamaan sellaisella mun katsellessa ?
Saisit samalla katsella kun minä runkkaan...
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mulla on mukavasti muotoiltu (lelujen täytyy miellyttää sekä silmää että pillua) perus PVC-muovinen. Kotoa ei vain sellaista seinäpintaa löydy jossa imukuppi pysyisi tukevasti kiinni, joten lattia on ainut vaihtoehto.
Omissa leikeissä suosin wandia ja kunnon vibraa. Imukuppidildo toimii parhaiten toisen kanssa, kiihottavaa on vaikka istua dildon päälle ja saada kulli suuhun samaan aikaan.
Parit ratsastusvideot olen kuvannut ja lähettänyt miehelle, on erittäin kiihottavaa kun tietää että toinen katsoo ja (toivottavasti) runkkaa... Ei kuitenkaan kuka tahansa mies, vaan se joka saa mut mutkalle himosta muutenkin :)
Voisitko lähettää minun meiliin kuvia tai videoita joissa ratsastat dildollasi ?
Haluaisin runkata samalla kun katselen.
Meilini: [email protected]
Hhmmm, haluaisin koettaa saada sut himosta ja kiihkosta mutkalle 😘
- 👅-mies jkl
Hhmmm, et sattumoisin ole keskisuomesta?
Voisin tulla naimaan sua suuhun samalla kun ratsastat dildollasi 😘
-kuuma69
Mulla se on tuolissa pystyssä. Olen etäkoulussa. Mulla on mekko muttei pikkareita. Sit vaan se dildo sisään ja käyn koulua.
Meillä oli 1 melko pitkä ja toinen vähän lyhyempi mutta molemmat oli vibralla varustettu. Kaksi ihan hyvää tekniikkaa jotka ainakin meillä toimi. Imukuppi kiinni lattiaan. Sit vain päätettiin, siis vaimoni päätti kumpaan aukkoon ja kummanko halusi.. Useinmiten halusi sen isomman nimenomaan pyllyynsä ja kapusi sitten päälleni ratsastamaan. Oli pillukin silloin aikalailla kivan oloinen ja tiukan tuntuinen värinöistä nyt puhumattakaan