Minulla on tullut sellainen ongelma, etten laukea rakastellessamme vaimoni kanssa. Seksi on muutoin hyvää... Suuseksiä puolin ja toisin. Vaimoni saa kyllä joka kerta, mutta minulla ei. Tuntuu mahdottoman hyvältä ja tuntuu että orgasmi on tulossa, mutta ei. Se jää kesken. Jää fiilis, että jotain jää puuttumaan. Sitten jossain vaiheessa alkaa peniksen varteen sattumaan ja se on pitkään kipeänä ja aivan punaisena. Kitka aheuttaa.
Kun en saa yhdynnässä, menee hommasta (ainakin vaimoltani) maku koko hommaan ja hän alkaa kovin ottein käsin hoitamaan homman loppuun. Se vain pahentaa asiaa.
Olen yrittänyt hienovaraisesti jutella vaimolleni. Erektio-ongelmia minulla ei ole koskaan ollut, päinvastoin. On kuin "tinasotilas", aina terhakkaasti pystyssä.
Olen itse analysoinut, että syy taitaa olla psykologinen. Olen 50 v. ja koko ajan enemmän ja enemmän kaipaan läheisyyttä, kosketusta, keskusteluja, romantiikkaa. Pikapanot ei onnistun enää.
Joskus käynyt ajatus... mutta en halua vieraisiinkaan mennä. Niin, sitten kun ei onnistu vaimon kanssa, niin vuorossa on "omin käsin onneen - sessio" myöhemmin suihkussa.
En saa orgasmia
Anonyymi
2
229
Vastaukset
Itselläni sama ongelma en laukea yhdynnässä enkä kun tyttöystävä ottaa suihin.fleslightilla laukea nopeasti.
- Anonyymi
Jättää tollaset pilipali lelut pois mikään ihme jos ei mälli lennä naisen kanssa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku665595Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti932942- 2742601
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362449Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä222191Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2611754Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai581329Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131203- 881165
- 901146