En saa orgasmia

Anonyymi

Minulla on tullut sellainen ongelma, etten laukea rakastellessamme vaimoni kanssa. Seksi on muutoin hyvää... Suuseksiä puolin ja toisin. Vaimoni saa kyllä joka kerta, mutta minulla ei. Tuntuu mahdottoman hyvältä ja tuntuu että orgasmi on tulossa, mutta ei. Se jää kesken. Jää fiilis, että jotain jää puuttumaan. Sitten jossain vaiheessa alkaa peniksen varteen sattumaan ja se on pitkään kipeänä ja aivan punaisena. Kitka aheuttaa.
Kun en saa yhdynnässä, menee hommasta (ainakin vaimoltani) maku koko hommaan ja hän alkaa kovin ottein käsin hoitamaan homman loppuun. Se vain pahentaa asiaa.

Olen yrittänyt hienovaraisesti jutella vaimolleni. Erektio-ongelmia minulla ei ole koskaan ollut, päinvastoin. On kuin "tinasotilas", aina terhakkaasti pystyssä.
Olen itse analysoinut, että syy taitaa olla psykologinen. Olen 50 v. ja koko ajan enemmän ja enemmän kaipaan läheisyyttä, kosketusta, keskusteluja, romantiikkaa. Pikapanot ei onnistun enää.
Joskus käynyt ajatus... mutta en halua vieraisiinkaan mennä. Niin, sitten kun ei onnistu vaimon kanssa, niin vuorossa on "omin käsin onneen - sessio" myöhemmin suihkussa.

2

343

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Itselläni sama ongelma en laukea yhdynnässä enkä kun tyttöystävä ottaa suihin.fleslightilla laukea nopeasti.

      • Anonyymi

        Jättää tollaset pilipali lelut pois mikään ihme jos ei mälli lennä naisen kanssa


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      175
      4951
    2. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      33
      4537
    3. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      254
      4522
    4. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      16
      4325
    5. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      205
      3573
    6. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      88
      3227
    7. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      81
      3169
    8. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3067
    9. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      247
      2894
    10. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2832
    Aihe