Minulla on tullut sellainen ongelma, etten laukea rakastellessamme vaimoni kanssa. Seksi on muutoin hyvää... Suuseksiä puolin ja toisin. Vaimoni saa kyllä joka kerta, mutta minulla ei. Tuntuu mahdottoman hyvältä ja tuntuu että orgasmi on tulossa, mutta ei. Se jää kesken. Jää fiilis, että jotain jää puuttumaan. Sitten jossain vaiheessa alkaa peniksen varteen sattumaan ja se on pitkään kipeänä ja aivan punaisena. Kitka aheuttaa.
Kun en saa yhdynnässä, menee hommasta (ainakin vaimoltani) maku koko hommaan ja hän alkaa kovin ottein käsin hoitamaan homman loppuun. Se vain pahentaa asiaa.
Olen yrittänyt hienovaraisesti jutella vaimolleni. Erektio-ongelmia minulla ei ole koskaan ollut, päinvastoin. On kuin "tinasotilas", aina terhakkaasti pystyssä.
Olen itse analysoinut, että syy taitaa olla psykologinen. Olen 50 v. ja koko ajan enemmän ja enemmän kaipaan läheisyyttä, kosketusta, keskusteluja, romantiikkaa. Pikapanot ei onnistun enää.
Joskus käynyt ajatus... mutta en halua vieraisiinkaan mennä. Niin, sitten kun ei onnistu vaimon kanssa, niin vuorossa on "omin käsin onneen - sessio" myöhemmin suihkussa.
En saa orgasmia
Anonyymi
2
329
Vastaukset
Itselläni sama ongelma en laukea yhdynnässä enkä kun tyttöystävä ottaa suihin.fleslightilla laukea nopeasti.
- Anonyymi
Jättää tollaset pilipali lelut pois mikään ihme jos ei mälli lennä naisen kanssa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2346950SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2053575Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti293396"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2422385SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1441841Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401827Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1211608Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141156- 1241118
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18984