Minulla on tullut sellainen ongelma, etten laukea rakastellessamme vaimoni kanssa. Seksi on muutoin hyvää... Suuseksiä puolin ja toisin. Vaimoni saa kyllä joka kerta, mutta minulla ei. Tuntuu mahdottoman hyvältä ja tuntuu että orgasmi on tulossa, mutta ei. Se jää kesken. Jää fiilis, että jotain jää puuttumaan. Sitten jossain vaiheessa alkaa peniksen varteen sattumaan ja se on pitkään kipeänä ja aivan punaisena. Kitka aheuttaa.
Kun en saa yhdynnässä, menee hommasta (ainakin vaimoltani) maku koko hommaan ja hän alkaa kovin ottein käsin hoitamaan homman loppuun. Se vain pahentaa asiaa.
Olen yrittänyt hienovaraisesti jutella vaimolleni. Erektio-ongelmia minulla ei ole koskaan ollut, päinvastoin. On kuin "tinasotilas", aina terhakkaasti pystyssä.
Olen itse analysoinut, että syy taitaa olla psykologinen. Olen 50 v. ja koko ajan enemmän ja enemmän kaipaan läheisyyttä, kosketusta, keskusteluja, romantiikkaa. Pikapanot ei onnistun enää.
Joskus käynyt ajatus... mutta en halua vieraisiinkaan mennä. Niin, sitten kun ei onnistu vaimon kanssa, niin vuorossa on "omin käsin onneen - sessio" myöhemmin suihkussa.
En saa orgasmia
Anonyymi
2
287
Vastaukset
Itselläni sama ongelma en laukea yhdynnässä enkä kun tyttöystävä ottaa suihin.fleslightilla laukea nopeasti.
- Anonyymi
Jättää tollaset pilipali lelut pois mikään ihme jos ei mälli lennä naisen kanssa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1354809Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa703360"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1053235Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma412654Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.292325- 1141634
- 491146
Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin
Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta3401140- 49882
Mitä luulet mies
Olisko tämä mun mustasukkaisuus iso ongelma meidän suhteessa? Tiedän, että se ei ole hyvä asia, mutta tykkään susta niin55711