Hyvään toviin ei olekaan kuulunut Bambista mitään, lieneekö jääneen erotiikkakuvioista kokonaan pois? Harmi, oli meinaan ylivoimaisesti pornoimpia alan silikonimisuja mitä Suomesta on ehkä koskaan ponnistanut!
Tässä on tullut koitettua keräillä Bambin harmillisen lyhyehköksi jääneen aikuisviihdetaiteilu-uran satoa, mutta ei tahdo mistään löytyä tyhjentävää listausta... Tietääkö joku tarkemmin tuotantonsa laajuudesta ja nimikkeistä? Itse olen ynnäillyt että olisi noin kymmenkunta~tusinan verran alan kohtausta tehnyt.
Bambi Ink - tuotanto & nykymeno?
16
25014
Vastaukset
- Anonyymi
Joo, en minä muusta tiedä kuin sen, että nykyään Bambi on lopettanut aikuisviihdehommat. En tiedä mistä moinen, mutta olisi hänen videoistaan itsellenikin ollut iloa. Enää ei hänen videoitaan oikein meinaa löytyä netistä - kuvia kyllä.
En tiedä missä hän nykyään menee, vain sen, että uusia videoita ei enää tee.- Anonyymi
Monet ex-pornotöhtöset harmillisesti vaatii "omia" leffojaan pois näkyviltä. Esimerkiksi Jenny Kuusela, Senja Sorvari, Suvi Räsänen yms. suomiteinit olivat seksikkäitä esiintyjiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Monet ex-pornotöhtöset harmillisesti vaatii "omia" leffojaan pois näkyviltä. Esimerkiksi Jenny Kuusela, Senja Sorvari, Suvi Räsänen yms. suomiteinit olivat seksikkäitä esiintyjiä.
Joo, varmasti nyttenkin Bambi on vaatinut omia filmejään pois näkyviltä, en paljoa muuta selitystä asialle keksi. Taitaa kuitenkin OnlyFans tili löytyä, tuolla nimimerkillä minkä joku tuohon alemmas linkitti. Sitä en tiedä minkälaista sisältöä siihen palveluun tekee.
- Anonyymi
mrs koriste
- Anonyymi
Kiitos tästä, tällä nimimerkillä tosiaan löytyy sisältöä netistä. Instagramissakin on kuvia, tosin vaatteet päällä, eikä mitään yhdyntää tai paljasta tissiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos tästä, tällä nimimerkillä tosiaan löytyy sisältöä netistä. Instagramissakin on kuvia, tosin vaatteet päällä, eikä mitään yhdyntää tai paljasta tissiä.
Voi hemmetti sentään pillipiipari kilahti
- Anonyymi
No hyi helv. Minkä näkönen tuostakin on tullut
- Anonyymi
Oli siinä Petry Nybergin "Kippis ja Kulaus" musavideossa vielä tosi seksikäs.
Nyt näyttää siltä että kauneusleikkaukset lähteneet käsistä ja liikaa tatskoja.
- Anonyymi
Näyttää olevan aktiviinen youtubessa, twitterissä ja instassa. Onlyfansia en käytä niin en tiedä onko siellä hardcorea vaiko softcorea tarjolla?
Harmi että lopetti uransa... olisi voinut luoda uraa jenkkilässä mutta ilmeisesti ei uskallus riittänyt? Varsinkin nuorempana olisi ollut kysyntää.- Anonyymi
Jenkit haluaa että kaikki on työttöminä.
- Anonyymi
Ihan aktiivinen on edelleen. Nimellä mrs koriste.
Alastonsuomi tarjoaa uusia kuvia ja videoita- Anonyymi
Onko tehty bbl vai miksi noin paljon arpia kehossa?
- Anonyymi
Tulipa tuota tyttöä naitua joskus 15v takaperin erään messutapahtuman jatkoilla. Oli kieltämättä osaava "tyttö".. :)
- Anonyymi
Ja laittakaa ihmeessä ajokokemuksia tämänkin vuoden messuilta sit!
- Anonyymi
"koriste" oli vielä 20v sitten nätti mimmi!
Ihmetyttää vain naisen minä kuva peilissä kun tuommoiseksi rupesi itseään leikkelemään.
Näky saa kyllä lentämään. Mutta vain oksennuksen. - Anonyymi
Ei uskoisi ikää todellakaan on vanhan näköinen jo lisää botoxia silaria hyvä tulee
Ketjusta on poistettu 44 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä293095- 1191255
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu61097- 58971
- 68937
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26907Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä38881Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu163858Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65844Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75794