nyt on sun tsäännssi, missä viivyt oi öljyinen mieheni vailla tonnikalanhajuani????! T.Ex-Tonnikalanainen, voisimme yönratoksi purkittautua yhteen,,, antaisimme savuliekkimme roihuta tunnelmallsessa paperin valossa. Yhdessä kestäisimme vaikka merten tuulet ja aallokot, missä viivyt, oi öljyinen mieheni!?!?!?
Mies, siis mies oikeesti. T.Ex-Tonnikalanainen
Anonyymi
1853
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Kurkkaapa peruukki päässä peiliin tonnikalamies niin oisko siinä heilaa riittävästi, öljyt voit vetää vaikka päänahasta
Toi oksettaa minuu. T.Ex-Tonnikalanainen
Mitä ajattelisit jos alkaisin miesprostituoiduksi? Niitäkin on olemassa ja tasa-arvon edetessä kysyntä jatkaa kasvamistaan.
Ei taida joka soijapojasta olla siihen? 🤔
-sivusta-
Eikä palstalla asuvasta trollista, vaikka itsensä myymistä tuo päivittäinen hevon kukun jauhaminen toisaalta on
En tiedä, mutta minun naamani alkoi nyt kuivumaan inhottavalla tavalla. Sinulla olisi sitten tällaisia asiakkaita, joilla kutisee, hilseilee, punottaa, näppylöittää ja paisettaa paikat. niistä saattaa myös roikkua matosia, koska ihmisoikeuksia on rikottu.. T.Ex-Tonnikalanainen
Oletko ehta ip-kyylä? Hämmentäjä? Juoruämmä? 🤔
Totuudentorvi, kiitos vain nyt kovasti kunniasta ja usko jo, että vaikka pidät muita selkeästi tyhmänä, niin päättelykyvyn omaamiseen ei mitään vakoilua tarvita, joten sen ulisemisen yksityisyyden loukkauksista voisi toisina esiintyjä lopettaa. En juoruile tai puhu paskaa, vaan julistan totuuksia vaadittaessa vittumaisella sävyllä. Hyvä kun varmensit👍
Voi ei, tonnikalanainen! Ethän vain ole sama henkilö, joka aina ulisee ihmisoikeuksien loukkauksista, ja miksei kukaan kerro mitään yms? Tyylisi on niin erilainen, olen pitänyt sinua eri ihmisenä.
Mutta skitsofreniahan sillä taitaa ollakin....
Kenenä toisena esiinnyn? 🤔
Ei saakeli, niin se hölmöläinen vaan yrittää vielä soutaa, taitaa olla hermot pinnassa, tuleeko ihan capslokkihuutoa seuraavaksi👍
Jaa-a jospa tongit omaa lokiasi vaikka niin sillähän se selviää
Mitä ihmeen lokia? Otat kummallisia harha-askeleita? 🤔
Hyvä kun muistutit. On haettava sardiinei.
Ja niin Jeesust-fanaatikot iskivät kyntensä tonnikalaan.
Heil Jesus!
Arvasin, että trolli saa hermoromahduksen ennen pitkää päivää
EI USKONTOA ULI ULI JEESUS MARIA AUTA
Menkää fanaatikot omille haiseville sivuillenne, pois normaalien ihmisten silmien alta!
Heil Jesus!
Pidän öljystä, mutta yhdellä on parhaat.