väärillä tarkoitan niihin jotka ei tunne sua kohtaan samoin?
Onko tääl muita jotka ihastuu aina vääriin
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
En ole kokenut niin. En ole enää nuori ihminen ja katson elämää eri näkökulmasta kuin nuoremmat ihmiset. Ystävyyttä arvostan ja miksei kumppanuuttakin ilman sänkyjuttuja.
Minkä ikäinen ajattelee noin? En ole itsekään nuori, mutta ei se kyllä sulje sänkyjuttuja pois. Halut on kuin teininä, tai oikestaan paljon kovemmat kuin koskaan ennen.
Naiselta.
Ensinnäkään en ihastu aina. Hyvin harvoin, Edellisestä kerrasta on niin kauan etten edes muista mitään. Nyt ihastuin pitkästä aikaa.
Toiseksi en ole kysynyt toisen tunteista, joten en osaa tuohon vastata. En mä tiedä mitä hän voisi tuntea tai jättää tuntematta.
Tämä ei selviä, kuin olemalla yhdessä ja katsomalla, mitä tapahtuu.
Hep!
uskon että tuntee samoin kun minä mutta se ettemme ole yhdessä on vasta edessäpäin. tämä erossa oleminen meillä on syystä. on ikävää. ei olla varattuja jos joku taas haluaa siihen puuttua!