Taas se syntyy

Viime viikolla.

En mie tiennä että sillä on näin kauaskantoset vaikutukset sillä rakastelulla..


Viiniä join pari päivee sitten niin johan alko tuas potkimaan


Yksin kärsin seuraukset
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli olet joku lääketieteellinen ihme ja sikiät viikossa, mistäs aukosta ajattelit ilman vaginaa sen beibisi pieraista?

Äänestä
  • No sehän ei ennee synnykään mutta potkii vaan.

    Arvaa itkettääkö?

    Miten kauan tätä teinitekoraskautta kestää?

    Joka vuos sama

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Viime viikolla.

En mie tiennä että sillä on näin kauaskantoset vaikutukset sillä rakastelulla..


Viiniä join pari päivee sitten niin johan alko tuas potkimaan


Yksin kärsin seuraukset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu