Että kuvittelenko vaan jutun meidän välillemme.. vai pitääkö mun nostaa lääkitystä et syön ihan vitusti antipsykootteja ja lihoan viel lisää? Mun pitää saada tietää olenko mä vaa sekoamassa.
Kerro mulle jotain
Anonyymi
26<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Tää oikeesti vaivaa. En pysty aattelemaan mitään muuta. Mun pitää saada tietää totuus.
Minä ainakin tunnen sähkön välillämme ja et ole kuvitellut niitä katseita ja hymyilyä.
Kuinka paljon olet sitten lihonnut? Se painohan sulla heitteli vähän, itselläni sillä ei ollut merkitystä niinkään, kun niin kaunis nainen kyseessä ettei se paino vaikuttanut mitenkään. Naisellisuus kai tekee sen.
Minä en ainakaan ole lihonut. Painoni on vaihdellut muttei ole ollut koskaan lähelläkään ylipainoa.
Hyvä, syöt varmaan terveellisesti.
En mitenkään erityisen. Syön vaan aika pieniä määriä.
Ok mikä on lempi ruokasi?
Kasvisliemikeitto
Tuolla pysyy varmasti hoikkana. Makkara ei kelpaa.
Ei ollut minulta tuo kasvisliemikeitto. En oikein osaa sanoa, esim. makaronilaatikko, kiinalainen ja kebab ranskalaisilla. :D
Jännä kun luulin heti että oli.
En tykkää...
läskisoossi ja potut, suutarinpaisti ja blinit...nam.
Tykkään myös blineistä.
Hyvä, jos olet lihonut, eippä ole dementian vaaraa, laihtumisessa tulisi se puoli vastaan ajatuksissa.
Minä ainakin tykkään paljon.
Törkypuheet pois. Minkalainen demoni olisitkaan oikeassa elämässä. Juttu loppuis alkuunsa.
Olet sekoamassa. En ole kiinnostunut. J
En syö mitään lääkkeitä. Ja suututtaa, jos se mies kuvittelesi tällaisten olevan multa. Ei ole. Paino jojoilee ihan luomusti.
Kun vaan tietäs kuka olet. Voisit olla tuttu, mutta luultavasti et.
Mutta jos olet, niin et kuvittele. Mä oon vaan tällänen tonttu, joka jäätyy ja ajattelee että en ole sun arvonen ihmisenä. Ansaitset jonkun paremman, vähemmän päästään sekaisin olevan.
Minä en ole päästäni sekaisin, enkä ole koskaan syönyt enkä syö mitään lääkkeitä. Aspiriinia hyvin harvoin, tyyliin kaksi tablettia vuodessa. ja olen mies, joka kaipaa naista, enkä usko hänenkään olevan mitenkään päästään sekaisin, paitsi ikävöi kovin, kuten itsekin. Tuo vähän syövä nainen voisi olla hän...jonka paino jojoilee ilmeisesti menstruaation vuoksi.
Ihan vaan aloittajalle vastasin, en sinulle.
En ole kaipaamasi. Tämä siltä vähän syövältä naiselta.
👍👍👍
Ei miehet koskaan myönnä mitään tekosiaan.
Älä edes leikittele lääkkeitten kanssa.Ihminen
on parhaimmillaan oma vaikea itsensä.Pääasia
että itse hyväksyy toimintansa.
Muuten vain kommentoin, en ole ketjun aloittaja. Mutta ihminen ei ole oma itsensä silloin kun on esimerkiksi psykoosissa tai maniassa joihin antipsykootteja syödään.