Golffijupit on vankina Belekissä ja eivät pääse pois. Antalyasta lähtevät lennot on peruttu ja Alanyasta lähteviin ei mahdu. Buahahhaaaa. Olisi pitänyt ennakkoonn ajatella kannattiko lähteä varoituksista huolimatta myös eettisesti kestämättömälle naurettavalle harrastusmatkalle. Ihan oikein niille!
Ei voi muuta kuin nauraa!
7
124
Vastaukset
- Anonyymi
Helvetin hyvä homma että egoistipellet saavat maistaa todellista elämää kauniiden kulissien sijaan.
- Anonyymi
Olen erittäin mielelläni pitempään täälä. Vakuutus korvaa kaiken, saamme jopa korvauksia. Olemme eläkkeellä joten aikaa on, mukavaa viettää sitä täälä lämpimämmässä
- Anonyymi
Minua myös "naurattaa", yli 8h myöhästyminen lennon aikataulussa tuo 160e vakuutuksesta. Lisääntynyt myöhästyminen maksaa hotellin ja ruokailun (ja mahdolliset muut aiheutuneet kulut). Minulle tämä sopii mainiosti, en ole enään töissä joten voin kolffata "virman piikkiin"
- Anonyymi
Ihana herkutella ajatuksella kun capri-housuissaan ja Lacoste-teepaidoissaan nykivät kiinni olevia ovia. Ja aikovat valittaa kuluttaja-asiamiehelle tai haastamassa oikeuteen syyllisiä.
- Anonyymi
Syyllinen katsoo peilistä !
Kun viranomaiset ovat moneen kertaan varoittaneet
ulkomaille matkustamisesta , mutta kun itse tietää paremmin .
- Anonyymi
Sossun pojat asialla . mustasukkainen juoppot. :-))
- Anonyymi
Golf , hieno urheilulaji !
Lyödään pallo alle baarin .
Loppupäivä istutaan siinä baarissa olusilla .
Kyllä kunto nousee!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467615
- 334203
- 573695
- 503180
- 172866
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons642541- 542398
- 512368
- 402339
- 162276