Kokoomus ja demarit huohottavat kilvan persu ressun niskassa.
Taas laski persujen kannatus!
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Taas sama vihurivasuri vauhdissa , ei laskenut kannatus , laskit housuusi .
Siinä varsinainen idiootti, kaikki puolueet tukevat tässä tilanteessa hallitusta ja sen toimia, Sinä saatanan luuseri olet lietsomassa epäsopua tilanteessa jossa kaikkien pitää tehdä yhdessä hommia selviämisen ja Suomen tulevaisuuden eteen. Hyi vittu mikä tyyppi !! Tässä kohtaa eivät kannatusmittaukset kiinnosta ketään, niillä ei ole mitään merkitystä, jos emme saa tätä valmistilaa hoidettua ja kokoronaa kuriin.
Tää aloittaja on vakavasta persufobiasta kärsivä räkätti-rastas , avaa noita persuvastaisia ketjuja päivittäin ja kommentoi niihin myös itse , taitaa joku ratas lyödä tyhjää ?
Oli hienoa nähdä, että Persu joutui nöyrtymään!
Älä ruoki trollia. Hapansilakat kerjää vain huomiota. Jos olet tolkun ihminen, ymmärrät kyllä, että trollauksiin reagointi on haittaeläinten ruokkimista. Kun jätät trollin huomiotta, seuraukset jokseenkin samat kuin nälkäkuolemassa.
Jos persut "ovat samassa rintamassa", miksi he sitten tekivät välikysymyksen ja yrittivät kaataa hallituksen 17.3.2020?? Persupopulistit pelaavat yhtaikaa niin monilla korteilla, etteivät tunnu saavan enää itsekään tilanteesta selvää?
Yhden fasistijannun erottaminen söi persujen kannatuksesta 0,8 prosenttiyksikköä. Muutama muu erottaminen lisää, niin demarit menevät kannatuksessa heittämällä persujen ohi.