Hyvää huomenta!

Radio on soittanut koko aamun kauniita rakkauslauluja ja näin myös unta rakkaudesta. Pakenin hänen kanssaan kaaoksen keskeltä. Tuntui hyvältä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuulostaa kyllä ihanalta. Olkoon se merkki jostain paremmasta. 🙂

Äänestä
  • Toivotaan niin. Menetimme kumpikin kenkämme ja hän tarkisti paljaat jalkapohjani, ettei niissä ollut lasinsiruja tai muuta, ja sitten me juoksimme.

    Tämä ei soinut aamulla, mutta kuuntelen sitä nyt: https://youtu.be/Kmiw4FYTg2U

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Radio on soittanut koko aamun kauniita rakkauslauluja ja näin myös unta rakkaudesta. Pakenin hänen kanssaan kaaoksen keskeltä. Tuntui hyvältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu