Unohdin vastata

No ei tuo pidä paikkaansa, mut hämmästelen sitä miten oikeassa olit, siis sen uskomisen kanssa🤔 Ihan niin ku oikeessa olit kaikessa muussakin. Haluan, että tiedät, aina oot rakas😍
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu ok. No nyt voisit vastata. Oon joka päivä käynyt tarkistaa ainakin muutaman kerran. Oot mulle rakas kanssa.

Äänestä

Missä asiassa?

Äänestä

No nyt unohtu laittaa, et aloitus naiselta miehelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

No ei tuo pidä paikkaansa, mut hämmästelen sitä miten oikeassa olit, siis sen uskomisen kanssa🤔 Ihan niin ku oikeessa olit kaikessa muussakin. Haluan, että tiedät, aina oot rakas😍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu