Voi kulta mies

Tuu tuu ja anna mulle sitä nyt heti äkkiä lujaa! ❤️❤️
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuu tuu mukaan sa tuu, kelepoo ei kukkaa muu. Tuttu laulu tarhapiiristä.

Äänestä

Pistäppä toi kyseiselle henkilölle suoraan puhelimeen jos uskallat.

Äänestä
  • Miksen uskaltais?

    Äänestä

Aloittaja voisi laittaa vähän vihjettä kenet haluaa. Tai voihan tuo olla miehen provokin. Kuka näistä tietää?

Äänestä
  • Jälkimmäinen vaihtoehto oikea.

    Äänestä

Aloittaja: Ville Viisvee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuu tuu ja anna mulle sitä nyt heti äkkiä lujaa! ❤️❤️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu