Kokematon tyttö

Anonyymi

Olen 18-v tyttö ja nyt olen tavannut todella mukavan pojan jonka kanssa haluaisin harrsataa seksiä. Pojalla kuitenkin on ollut jo useampi seksi pertneri ja itse olen täysin kokematon. Jännittää sillä haluan pystyä tuottamaan myös hänelle nautintoa enkä maata vain lahnana, mutta jäännittää osaanko.

20

1910

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä sä haluisit tietää. Olkaa varovaisia koronan suhteen ja käyttäkää ehkäsyä. Katumuspilleri voisi olla varmuuden vuoksi. Haluuksä jutella?

      • Anonyymi

        Koronahan tosijaan tarttuu peniksestä tai pillusta vai. Vittu nyt on sulla jotain menny ohi ei se oo mikää sukupuolitauti


    • Anonyymi

      Ei muuta kuin haarat auki ja odotat kun mies työntää pari kertaa, sitten laskee kermat sisään ja odottelette lapsen syntymää.

      • Anonyymi

        Idiootin tyhmä neuvo


    • Anonyymi

      Miten me "vanhemmat" saatiin tietoa asioista aikana kun ei ollut nettiä?

      • Anonyymi

        Miten me "vanhemmat" saatiin tietoa asioista aikana kun ei ollut nettiä
        Normaalit asiat, mitä ne nyt onkaan niin oppii vain kun kokee!
        Joku joskus sanoi, että voi olla montakin kertaa ennen kuin sen osaa ja jos jää yhteen kertaan, niin ei ole mitään. Siis se "normi" juttu nyt on tietty eri


    • Anonyymi

      Miehenä kommentoisin, että ei kannata jännittää. Ex-tyttöystäväni oli seurustelumme alussa 20-vuotiaana neitsyt ja häntä jännitti ensimmäinen kerta varsinkin kun tiesi, että olin itse jo kokenut. Itseäni ajatus "korkkaamisesta" ainoastaan kiihotti. Lisäksi tyttöystäväni oli hyvin tiukka (sain vain yhden sormen sisään), niin sovittiin, että hoidetaan vain eka kerta alta pois ja sen jälkeen voidaan "harjoitella" enemmän. Ensimmäiset työnnöt muistaakseni sattuivat häntä hieman, mutta siitä se lähti ja vaihdettiin myös asentoa ja hän tuli päälle. Otettiin toinen kerta vielä samana iltana, kun käytiin saunassa, missä panin häntä takaapäin kylppärin lattialla. Myöhemmin seksielämämme olikin hyvin villiä, sekstailtiin joskus useampia kertoja päivässä, niin että tuntui paikoissa, rietasta anaaliseksiä, suihinottoja yllättävissä paikoissa jne.

      • Anonyymi

        Eunukin päiväunia 🤣 😂


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eunukin päiväunia 🤣 😂

        Eikö sun olis jo aika herätä,oot noita päiväunias niin kauan katellu.Eihän siellä peräkammarissasi muutakaan elämää ole.


    • Kun on tarpeeksi kiimainen naisen pillu kostuu kunnolla saa kalun olla iso eikä satu kun heti rajua rykkytystä toivon onnistunut nauttia ensimmäistä kertaa

      • Anonyymi

        Eunukin löpinöitä


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eunukin löpinöitä

        Totuuden taas itsestäsi kerroit.


    • Anonyymi

      Vaimoni kanssa oltiin toisillemme ensimmäiset parikymppisinä, siis yhdynnässä. Eka kerralla emme sitä tienneet kumpikaan, että neitsyydet meni. Jälkikäteen sitten muisteltu miten ihana hetki. Lähetyssaarnaajassa en onnistunut tai uskaltanut survaista kalua sisään kun ei vaan mennyt. Vähän jo epätoivo iski, mutta kun vaihdettiin rooleja niin ratsailla vaimo sitten puhkaisi immenkalvonsa ja hoiti ekan rakastelun kirvelystä huolimatta. Olihan se kokemattomalle pojalle aika upea kokemus. Ja seuraava kerta oli jo vaimollekin nautintoa ja taitaa olla vielä parinkymmenen vuoden jälkeenkin.

    • Kun kerrot tavanneesi mukavan pojan, et sanoisi näin, ellet rakastaisi häntä. Ja muu kuin rakastaminen olisikin liikaa. Jotkut uskovat olevansa "taitavia". Se juuri johtaa sivuraiteelle. Onnea teille! 🌹

    • Anonyymi

      ALOITTAKAA SEKSIKOKEILUT ANAALILLA!

    • Anonyymi

      Kyllä se on nuorelle miehelle maailman hienoin asia kun pääsee korkkaamaan. Älä ainakaan ala esittämään kokenutta tai peitellä asiaa. Monesti nämä nuoret orit ovat todellisuudessa itsekin sen verran kokemattomia tai epävarmoja, että neitsyen saaminen nostaa itsetunnon pilviin.

      • Tuntuu kummalliselta, että muinaisiin myytteihin perustuva "korkkaaminen" on joillekin edelleen erityinen asia. Omituista, hyvin omituista.


    • Anonyymi

      Ex-tyttöystäväni oli vielä 19-vuotiaana neitsyt ja koki paineita siitä, kun minä olin jo kokenut, seurustellut muutamaan otteeseen ja harrastanut seksiä n. kymmenen tytön kanssa. Sanoin ettei kannata turhaan stressata ja meillä on kyllä aikaa harjoitella seksin suhteen. Itse olin ainoastaan innoissaan siitä, että hän oli neitsyt, sillä tämä oli niin sanotusti "harvinaista herkkua" (olin tuolloin jo 28-vuotias). Eka kerta vain hoidettiin alta pois, hän makasi vatsallaan, kun halusin ottaa hänet takaapäin. Myöhemmin samana päivänä otettiin pidempi uusinta eri asennoissa (lähetyssaarnaaja, ratsastus, lusikka, doggy).

    • Anonyymi

      Ei sun tarvitse osata mitään. Jos on fiksu poika, niin hän ohjaa ja ehdottaa pakottamatta, mitä voisit tehdä. Ennemminkin miettisin sinuna, että onko tämä poika juuri SE, jonka kanssa haluat kokea ekan kertasi.

      Kun itse olin menettämässä neitsyyttäni, niin en jännittänyt yhtään. Mies sai minut niin kiihkon valtaan, etten siinä tilassa muistanut jännittää, enkä pelätä.

    • Anonyymi

      No tiiäkkö kun. Mies nauttii susta tottakai koska sä oot muijja mä en tiiä silleen pysy vaa rentona kai ja ite varmaa kans olisin si ihan rentona että oo rauhallinen ja sillee

    Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      131
      8301
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      460
      7493
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      218
      5657
    4. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      91
      4647
    5. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      137
      4592
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      104
      4442
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      4162
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3820
    9. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      17
      2980
    10. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      2700
    Aihe