Karjalainen kirjoittaa, että Holopainen lähti lebadta perusti factorin. Paskat, se sai potkut kaikenmaailman epäselvyyksien takia. Kannattaa Karjalaisen kirjoittaa faktoja. Ei kukkaan halua Holopaisen kanssa tehä yhteistyötä.
Holopainen sai potkut Lebasta
Anonyymi
8179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Aika rähinää se kuulemma oli??
Holopainen on luonut koko Leban, kannattaa puhua totta. Soita Karjalaiseen jos on jotain kommentoitavaa.
Ohan se voinu sen perustaa, mutta sai potkut. Toivottavasti ne jotka tietää totuuden kertoisi mitä kaikkea tämä Holopainen teki ja tekee edelleen. Ei oo tervettä sen miehen tekemiset.
Meillä on varmaan tällä hetkellä muutakin pohdittavaa kuin tällaiset vanhat jutut.Pöly on alkanut laskeutua niin miksi kaivella enää? Ei ainakaan edistä lajin kehitystä.Yhteistyöllä mennään eteenpäin!
Lebaa ei olisi edes olemassa ilman Holopaista, olkaa hyvillänne!
Mikä on leba ja kuka on holopainen?
Otin ja selvitin kunnasta tätä Holopaisesta asiaa. Eivät ole kovin mielissään herran tekemisistä, mutta kun ei ole näyttöä mistään, niin pakko tehdä yhteistyötä. On se kumma, että kaiken näköset voivat lasten kanssa toimia.
Elä levitä virheellistä tietoa! Mikä taho siellä kunnassa, kerro nimiä, ei varmasti mikään! Tuo edellinen viesti alkaa olla jo rikollista, ilmoitusta vain poliisille, niin tutkivat lähettäjän! Alkaa mennä mustamaalauksen ja maalittamisen kategoriaan, rikollista! Odottele vain, kohta poliisi koputtaa ovelle!