Karjalainen kirjoittaa, että Holopainen lähti lebadta perusti factorin. Paskat, se sai potkut kaikenmaailman epäselvyyksien takia. Kannattaa Karjalaisen kirjoittaa faktoja. Ei kukkaan halua Holopaisen kanssa tehä yhteistyötä.
Holopainen sai potkut Lebasta
8
133
Vastaukset
- Anonyymi
Aika rähinää se kuulemma oli??
- Anonyymi
Holopainen on luonut koko Leban, kannattaa puhua totta. Soita Karjalaiseen jos on jotain kommentoitavaa.
- Anonyymi
Ohan se voinu sen perustaa, mutta sai potkut. Toivottavasti ne jotka tietää totuuden kertoisi mitä kaikkea tämä Holopainen teki ja tekee edelleen. Ei oo tervettä sen miehen tekemiset.
- Anonyymi
Meillä on varmaan tällä hetkellä muutakin pohdittavaa kuin tällaiset vanhat jutut.Pöly on alkanut laskeutua niin miksi kaivella enää? Ei ainakaan edistä lajin kehitystä.Yhteistyöllä mennään eteenpäin!
- Anonyymi
Lebaa ei olisi edes olemassa ilman Holopaista, olkaa hyvillänne!
- Anonyymi
Mikä on leba ja kuka on holopainen?
- Anonyymi
Otin ja selvitin kunnasta tätä Holopaisesta asiaa. Eivät ole kovin mielissään herran tekemisistä, mutta kun ei ole näyttöä mistään, niin pakko tehdä yhteistyötä. On se kumma, että kaiken näköset voivat lasten kanssa toimia.
- Anonyymi
Elä levitä virheellistä tietoa! Mikä taho siellä kunnassa, kerro nimiä, ei varmasti mikään! Tuo edellinen viesti alkaa olla jo rikollista, ilmoitusta vain poliisille, niin tutkivat lähettäjän! Alkaa mennä mustamaalauksen ja maalittamisen kategoriaan, rikollista! Odottele vain, kohta poliisi koputtaa ovelle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En minä kyllä enää odota sinua
Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O432178Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on221990Jos joku luulee että kaikki käy
Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn631551Joka kolmas työtön on työkyvytön
Viime vuonna työnhakuvelvoitteen ulkopuolella oli noin kolmannes työttömistä työnhakijoista. Huhheijaa, mihin suomalais1881519Sakin hivutus - ilmiö
Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok781316Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan
Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var81261- 131124
Julkinen saunatilanne Haapavedellä, tämä on täyttä paskaa!
Eilen Haapaveden uimahallin saunassa koettu tilanne oli täysin käsittämätöntä ja helvetin järkyttävää. Ladyboy harjoitti201116Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?201074- 15991