Moi ^^
Itse olen menossa ensi kesänä Pulleromäen tallille leirille, itse en ole koskaan ennemmin tuola käynyt joten siksi kysynkin nyt henkilökohtaisia mielipiteitä tallista/hevosista/leireistä. Talli vaikuttaa todella mukavalta paikalta, ja monelta olenkin kuullut paljon hyvää tallista ja etenkin ystävällisestä henkilökunnasta! Haluan kuitenkin kuulla vielä lisää tallista, joten siksi nyt kyselen. Myös saa itsensä ilmiantaa jos on menossa myös pullikselle ensi kesänä, olisi mukava "tutustua" etukäteen. Toivottavasti saan paljon vastauksia.
Kiitos paljon jos vaivaudut vastaamaan :).
Mielipiteitä Pulleromäen tallista?
Anonyymi
0
73
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634571KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?632854- 1492811
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492674- 241913
- 241801
- 301646
- 1741630
- 421342