Tekee mieli päästä antamaan pillua useammalle miehelle. Tissit ovat vapaasti käytettävissä. Saa puritella ja imee. Tykkään myös, kun pillua nuollaan. Kun yksi mies on pillusssni. Toiset voisivst runkata vieressä ja ruiskuttaa spermat päälleni. Kiihottaa jo pelkkä ajatus anttaa useammalle miehelle. Löytyisikö mies porukkaa , joka nussisi pilluni turvoksiin.
Haluaisin useampaa miestä
42
3430
Vastaukset
- Anonyymi
Löytyy täältä..
- Anonyymi
Hieno provo. Yritätkö levittää jalkasi vai koronaa?
- Anonyymi
Niin tekee myös Vieno Huttunen.
- Anonyymi
Aloittajan pitää suunnata toiveensa ja katseensa maahantulijoihin. Suomalaisilla ei ole suurta halua ryhmäseksiin, kuin aivan poikeustapauksissa. Mutta maahanmuuttajat ovat sellaisia, että kaverille myös.
- Anonyymi
Luulet sä jotta tämmösenä aikana ketään kiinnostaa ruveta vieraita köyrimään.
Korona ei anna armoa - Anonyymi
Samaa mieltä 👆🏿 siksi juuri vain tumma käy
- Anonyymi
Kerrohan aloittaja enemmänkin itsestäsi
- Anonyymi
Mä oon sellainen tiedustelija. Selvitän ensiksi faktat ja kutsun sitten herrasmiehet pillun ääreen. Laitatko tietoja miten saan kiinni?
- Anonyymi
aloittajalle kysymys jonka tein toissalle. Kuinka monen miehen kanssa pystyisit olemaan peräkkäin.
Nopan silmäluvuilla kuusi taitaa olla aika kova saavutus. Jokainen on 20min sisälläsi ja saa satsit. Saat pitää 10 minuuttia taukoa ja uusi sisään... 3 tunnin haaste. Tuskin enää haluat usemampaa miestä yhtäsikaa!- Anonyymi
Tämäkin Aloittaja on täysi trolli hörhö
Kyllä se on kivaa
- Anonyymi
Olen 19v. Tyttönen, tykkään useammasta miehestä kerralla. Lomamatkalla Kreikassa naimme koko hostellin miehet parin tunnin sisällä ystäväni kanssa. Paras loma ikinä. Kostun kun edes ajattelen sitä, kolmisenkymmentä miestä, isoine kullleineen jonottamassa sisään.
- Anonyymi
Ja sen olet näkönen tautinen pershoro
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja sen olet näkönen tautinen pershoro
Olit siis hostellissa jonossa. Minkä taudin sait?
- Anonyymi
ilmoittaudun nuolemaan pillua kun mällit on sisällä. ukm57v
- Anonyymi
Painu vanhainkotiin mummoja bylsimään fossiili
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Painu vanhainkotiin mummoja bylsimään fossiili
Turhaaan siellä oottelet en tule.
- Anonyymi
Minä haluaisin myös.....
- Anonyymi
Niin olet
- Anonyymi
Olet ymmärtänyt yskän,se on minunkin mielstä ihan ok.jateen niin usein,olen mielestäni kiltti nainen ja kysymys on vaan suuresta naurinnosta jota ilman EIvoisi olla.yhteine projekti,eisenkummempaa.
- Anonyymi
oikein
ihkuu - Anonyymi
Kyllä päästään vialla oleva olet sinä.Ei kukaan järjissään oleva ihminen jankuta samaa paskaa niin kuin sinä.Eikö sosiaaliviranomaiset hoida tehtäviään.
- Anonyymi
Jälleen kerran kerroit kaiken oleellisen itsestäsi pus pus 😘
- Anonyymi
Voin panna sun paikat rikki😋
- Anonyymi
Eunukin päiväunia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eunukin päiväunia
Sinähän sen tiedät.
- Anonyymi
Kyllä tohon lähetään mukaan. Laita viestiä [email protected]
- Anonyymi
Kolme muskettisoturia huomenna perjantaina pks. On the Rocks:ssa. Kimpassa voidaan panna👍
- Anonyymi
Lapatossu tumpelot kovia lupaamaan siihen se sitten jääkin
- Anonyymi
Laita viestiä [email protected]
- Anonyymi
Voiko tulla yksin nussimaan sinua olen hyvä nuolemaan pillua
Ketjusta on poistettu 38 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa514730Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent2543534Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks2703352Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär2862597Oot mahtava tyyppi
En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot362473En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis1431799Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?
He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun351738Rydmanin nousu sote-ministeriksi on kauttaaltaan irvokas
Mutta samalla se oli ainut todennäköinen lopputulema. Se myös alleviivaa sitä, mistä tällä hallituksella ja aivan erityi2571719Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti
– Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm221376- 1201155